Спартанці U-13 та U-9 повернулися зі Словаччини з турніру “Adidas 4 Sport Cup”

З 1 по 4 лютого у словацькому Прешові (Prešov, Slovensko) відбувався міжнародний футзальний турнір “Adidas 4 Sport Cup”. У турнірі в 6-ти вікових категоріях від U-8 до U-13 взяли участь 94 команди із 6-ти країн (Чеська республіка, Словаччина, Угорщина, Сербія, Польща та Україна). “Спарта”, для якої даний турнір став першим закордонним турніром, виступила у двох вікових категоріях – U-9 та U-13, у поїздку вирушили 22 футболістів, 2 тренерів та 14 батьків.

“Спарта” U-9

Склад команди: Влад Маренич, Михайло Білик, Іван Бурик, Юрій Галіцький, Максим Тарновецький, Олександр Гулага, Богдан Кушнір, Даниїл Левинський, Денис Марко, Сергій Зварич, Максим Шевчик.

Тренер команди: Олександр Дейниченко.

Формат турніру: груповий етап, плей-офф, півфінали, фінал; тривалість матчу – 1 тайм 25 хв.; розмір майданчика – 40×20; кількість гравців – 5+1.

У віковій категорії U-9 заявилася 21 команда, їх розділено на 3 групи. “Спарта” потрапила в групу В, де з нами зіграли наступні команди: MFK Ilava (SK), FC Tatran Prešov – girls U11 (SK), FC Pokrova-Viktoriya Lviv (UA), Eger Labdarúgó Sport KFT (HU), FK Safi Prešov (SK) та SC. Hirös-Ép Egyesület Kecskemét (HU)

У групі команда зіграла 6 матчів – 2 перемоги, 1 нічия, 3 поразки та посіла у групі 5 місце з найбільшою кількістю очок серед команд, що посіли 5-ті місця у своїх групах. В останній ігровий день у матчі за 13 місце зустрілися з командою господарів 1.FC Tatran Prešov (SK). Основний час матчу завершився нульовою нічиєю, у серії післяматчевих пенальті спартанці, на жаль, поступилися з рахунком 2:3. В підсумку – 14 місце із 21 команди. За турнір команда пропустила 9 голів, забила 8 – Тарновецький – 3, Білик – 2, Шевчик – 2, Гулага – 1.

Коментар тренера “Спарти” U-9 Дейниченко Олександра Валентиновича: “Турнір організований на дуже високому рівні. Прекрасні умови проживання та харчування, чудові зали де проходили матчі. Стосовно виступів на турнірі скажу наступне – ми виглядали достойно на фоні європейських команд, дещо вищого рівня були команди з Угорщини, які продемонстрували спокій і впевненість  у грі, незалежно від поточного результату матчу. Щодо гри нашої команди відзначу дії захисної ланки – вони зіграли на хорошому рівні, чого не скажу про гру воротаря та нападаючих. У нас були голи забиті через помилки голкіпера, можливо свій відбиток наклали специфічні правила введення м’яча від воріт. В атакуючої ланки – погана реалізація моментів, в усіх матчах ми мали багато можливостей, проте забили лише 8 голів.”

“Спарта” U-13

Склад команди: Богдан Токарюк, Михайло Григорець, Максим Біляк, Георгій Митрик, Артем Нурдінов, Мар’ян Николайчук, Віталій Юрійчук, Влад Овсяніков, Денис Сірик, Микола Вітюк, Стас Циганчук.

Тренер команди: Сергій Париський.

Формат турніру: груповий етап, плей-офф, півфінали, фінал; тривалість матчу – 1 тайм 25 хв.; розмір майданчика – 40×20; кількість гравців – 4+1.

У віковій категорії U-13 заявилися 15 команд, які розділили на 3 групи по 5 команд. “Спарта” U-13 потрапила в групу з Puebla Focisuli (HU), FKP Dúbravka (SK), TSK-Magiszter-Nérifarm Kft (HU), ELITA -14 Buchach (UA).

“Спарта” U-13 зіграла на груповому етапі 4 матчі – у двох – нічиї, у інших двох – програла, з 2-ма очками посіла 5 місце в групі. Після цього мпартанців чекало ще 2 стикові матчі за 13-15 місця:

  • Legenda Beregovo (UA) – Sparta Chernivtsi (UA) – 1:1
  • Sparta Chernivtsi (UA) – FK Safi Prešov (SK) – 4:2

Голи на турнірі “Adidas 4 Sport Cup” у складі “Спарти” U-13 забивали: Николайчук – 3, Юрійчук – 2, Григорець, Біляк, Митрик – по 1.

Коментар тренера “Спарти” U-9 Париського Сергія Георгійовича: “Це наш перший виїзд за кордон, тому цікаво було подивитися на рівень команди на євроарені. В цілому командою я задоволений, ми виглядали достойно, у всіх матчах боролися, це видно і по рахунках. Можливо далося взнаки те що не поїхали кілька гравців основного складу, проте всі хто поїхали отримали достатньо ігрового часу і змогли себе проявити. Особливо відзначив би Нурдінова та Николайчука – гра на високому рівні, до якого тягнулася вся команда. Вдячний футболістам та батькам, які в теперішній нелегкий час все таки знайшли можливість, щоб команда поїхала на турнір такого рівня.”

“Спарта” U-13: фото та відео