Чернівці, 29.10-02.11.2018
Вікова категорія U-13 (2006 р.н.)
1 місце – “Зімбру-06” Кишинів
2 місце – “Спарта” Чернівці
3 місце – “Буковина” Чернівці
4 місце – “Шахтар” Донецьк
5 місце – “Зімбру-07” Кишинів
6 місце – “Форвард” Герца
Індивідуальні нагороди:
Кращий воротар – Павло Шульга (“Шахтар” Донецьк)
Кращий захисник – Андрейчук Данило (“Зімбру-06” Кишинів)
Кращий півзахисник – Площинський Артем (“Спарта” Чернівці)
Кращий нападник – Трифоненко Богдан (“Буковина” Чернівці)
Кращий гравець – Мардарь Олександр (“Зімбру-06” Кишинів)
Перший ігровий день – 29.10.2018, понеділок
10:00 – 11:10 «Спарта» – «Зімбру-07» – 3:0
11:20 – 12:30 «Зімбру-06» – «Шахтар» – 2:0
12:40 Урочисте відкриття турніру «Sparta Football Fest – 2018»
13:00 – 14:10 «Форвард» – «Буковина» – 1:2
Другий ігровий день – 30.10.2018, вівторок
10:00 – 11:10 «Спарта» – «Зімбру-06» – 2:3
11:20 – 12:30 «Форвард» – «Зімбру-07» – 1:2
12:40 – 13:50 «Буковина» – «Шахтар» – 1:3
Третій ігровий день – 31.10.2018, середа
10:00 – 11:10 «Зімбру-07» – «Зімбру-06» – 0:3
11:20 – 12:30 «Буковина» – «Спарта» – 1:1
12:40 – 13:50 «Шахтар» – «Форвард» – 3:0
Четвертий ігровий день – 01.11.2018, четвер
10:00 – 11:10 «Шахтар» – «Зімбру-07» – 4:1
11:20 – 12:30 «Зімбру-06» – «Буковина» – 0:1
12:40 – 13:50 «Спарта» – «Форвард» – 2:1
П’ятий ігровий день – 02.11.2018, п’ятниця
10:00 – 11:10 «Шахтар» – «Спарта» – 0:1
11:20 – 12:30 «Зімбру-07» – «Буковина» – 0:3
12:40 – 13:50 «Зімбру-06» – «Форвард» – 4:0
14:00 Нагородження переможців та учасників турніру «Sparta Football Fest – 2018»
1. “Спарта” Чернівці – “Зімбру-07” Кишинів
2. “Зімбру-06” Кишинів – “Шахтар” Донецьк
3. “Форвард” Герца – “Буковина” Чернівці
4. “Спарта” Чернівці – “Зімбру-06” Кишинів
5. “Форвард” Герца – “Зімбру-07” Кишинів
6. “Буковина” Чернівці – “Шахтар” Донецьк
7. «Зімбру-07» Кишинів – «Зімбру-06» Кишинів
8. «Буковина» Чернівці – «Спарта» Чернівці
9. «Шахтар» Донецьк – «Форвард» Герца
10. «Шахтар» Донецьк – «Зімбру-07» Кишинів
11. «Зімбру-06» Кишинів – «Буковина» Чернівці
12. «Спарта» Чернівці – «Форвард» Герца
13. «Спарта» Чернівці – «Шахтар» Донецьк
14. «Зімбру-07» Кишинів – «Буковина» Чернівці
15. «Зімбру-06» Кишинів – «Форвард» Герца