“Спарта” U-11 виступала на престижному турнірі в Харкові “ПЕРША СТОЛИЦЯ”

З 9 по 11 лютого 2018 р. у Харкові проходив Зимовий кубок м. Харкова з футболу “Перша Столиця” серед гравців 2007 р.н. На турнірі були представлені відомі футбольні школи з усієї України – “Металіст 1925” (Харків), “Арсенал” (Харків), “Шахтар” (Донецьк), СДЮШОР Ужгород, “Барса” (Суми), “Локомотив” (Київ), “Атлетік” (Одеса), “Нива” (Вінниця), “Дніпро” (Дніпро) та інші. Всього було заявлено 16 команд, честю для нашої команди бути серед учасників такого престижного турніру та представляти Чернівці.

Склад команди: Леонід Кавуля, Артур Юрчишин, Максим Зароченцев, Антон Міціцей, Микола Каралаш, Олександр Ластівка (к/к), Антон Івончик, Роман Наболотний, Микита Білик, Максим Гойник, Микола Гначук.
Тренер команди: Віталій Мотреску.

Формат турніру: 4 групи по 4 команди, 1/4, 1/2, фінал, нижні команди – стикові матчі за 9-16 місця; розмір поля – 68×40, покриття – резинова крихта; тривалість – 2 тайми по 17 (20) хв.; кількість гравців – 8+1; положення “поза грою” фіксується.

“Спарта” потрапила в групу А разом із харківським “Металістом 1925” та “Арсеналом-2”, а також київським “Локомотивом”. В перший ігровий день спартанці у матчі-відкритті турніру зіграли із господарями – другою командою харківського “Арсенала”. Наприкінці зустрічі гол у ворота “Арсенала” забив Максим Гойник – мінімальна перемога 1:0 (ВІДЕО). У другій грі із “Металістом 1925”, який в підсумку став переможцем турніру “Перша Столиця”, спартанці програли 0:4 (ВІДЕО). У заключній грі групового етапу проти “Локомотива” (Київ) (ВІДЕО). “Спарта”, маючи два непогані моменти для взяття воріт на самому початку зустрічі, не забила, натомість пропустила першою після помилки захисника. У другому таймі м’яч таки побував у сітці воріт киян, проте арбітр зафіксував положення “поза грою” у Миколи Гначука, а через кілька хвилин знову забив “Локомотив”, встановивши остаточний рахунок в матчі 2:0.

“Спарта” зайняла 3 місце в групі і в стикових матчах за 9-12 місця зустрілася з вінницькою “Нивою” (ВІДЕО) та дніпровським Дніпром” (ВІДЕО). В обох матчах на жаль наша команда програла з однаковим рахунком – 0:2 і у підсумку посіла 12 місце з 16 команд.

Тренер команди Віталій Мотреску відзначив надзвичайно гарну організацію турніру та високий рівень команд-учасниць. Стосовно гри команди зазначив, що чітко видно помилки, які повторювались і над якими потрібно працювати – контроль м’яча, дотримання структури, реалізація гольових моментів. До речі, це був перший турнір для команди 2007 р.н., на якому хлопці грали з фіксацією положення “поза грою”.