“Спарта” U-15 перемагає на турнірі в Сторожинці

27 січня, в суботу, підопічні Івана Папазова зіграли одноденний мініфутбольний турнір в Сторожинці серед гравців 2003 р.н. Участь взяло 6 команд з Чернівецької області, серед яких і “Спарта” U-15. Комнди були розділені на 2 групи по 3 команди, після чого команди, що зайняли 2-гі місця в групах зіграли в матчі за 3-тє місце, а переможці груп зустрілися у фіналі.

Формат турніру: груповий етап + фінал; тривалість – 2 тайми по 15 хв.; кількість гравців – 4+1.

Склад команди: Микита Чоботар, Микита Попюк, Юрій Попюк, Олександр Вирнов, Максим Гараміта, Олександр Чепишко, Петро Каралаш, Василь Купіна, Максим Воробець, Павло Малик.

Тренер команди: Іван Папазов.

Груповий етап:

  • “Спарта” – “Красноїльськ” – 4:3
  • “Спарта” – “Банилів” – 8:0

Фінал:

  • “Спарта” – “Кам’янка” – 6:6, пен. 2:1 (Каралаш П., Вирнов О.)

Спарта здобула золоті медалі, а також індивідуальні ногороди в двох номінаціях: кращий воротар – Микита Чоботар, кращий захисник – Олександр Вирнов.

Старший тренер “Спарти” Івана Папазова ставив наступні цілі на матчі даного турніру: перегляд кандидатів в ФК “Спарта”, а також виконання футболістами завдань, що відпрацьовуються на тренуваннях – індивідуальна гра в обороні, дотримання структури гри, позиційна атака, створення чисельної переваги в обороні та в атаці.