Перший офіційний турнір для команди “Спарта” 2008 р.н.

З 24 по 26 січня 2018 р. у Львові проходив традиційний міжнародний турнір “Галицька зима-2018” серед гравців 2008 р.н. В турнірі взяли участь практично рекордна кількість команд – 32. Були представлені команди з різних куточків України – з Києва, Львова, Чернівців, Дніпра, Кропивницького, Кривого Рогу, Тернополя, Івано-Франківська, Сум та ін., а також 2 команди із сусідньої Польщі. Матчі проходили в залі “Динамо”. Вперше на подібному турнірі виступила наша команда “Спарта” U-10.

Формат турніру: груповий етап + плей-офф; тривалість – 1 тайм 25 хвилин; кількість гравців – 4+1.

Склад команди: Волошин Андрій, Гарабажіу Едуардо, Єремія Роман, Карча Дмитро, Луцак Вадим, Легоцький Артем, Пуздряк Ілля, Сердюк Денис, Скурчинський Глєб, Тихонюк Нікіта, Ткач Сергій.

Тренер команди: Віталій Мотреску.

Усі команди були розділені на 8 груп по 4 команди. “Спарта” потрапила до групи D разом із такими командами:  ФК “Львів”, “Чемпіон”  Тернопіль, “Альянс” Кропивницький.

24.01.2018 – 1-ий ігровий день

• “Спарта” – “Чемпіон” – 0:11
  • “Спарта” – ФК “Львів” сині – 1:6 (Гол: Луцак В.)

25.01.2018 – 2-ий ігровий день

• “Спарта” – “Альянс” – 4:1 (Голи: Луцак В. – 2, Гарабажіу Е., Сердюк Д.)
  • “Спарта” – ФК “Львів” 3 – 2:1 (Голи: Скурчинський Г., Луцак В.)

26.01.2018 – 3-ій ігровий день

• “Спарта” – UCS “Orlik” Przemysl, PL – 0:3
  • “Спарта” – “Pilkarskie Nadzteje” Mielec, PL – 0:7

В груповому етапі команда 2 гри програла та 1 виграла, зайнявши 3 місце у групі з 3-ма очками. Далі були 3 матчі плей-офф за 17-24 місця. У матчі проти ФК “Львів” 3 здобули перемогу і тому боролися вже за 17-20 місця, а в наступних двох в суперники нам дісталися польські команди, які виграли свої матчі проти спартанців. Отже, 20 місце із 32 команд.

От як прокоментував виступ на турнірі тренер команди Віталій Мотреску: “Це перший турнір для команди 2008 року, задача була отримати необхідний ігровий досвід у матчах проти сильних суперників, а також згуртувати хлопців. Не обійшлося без помилок, над якими ми, звичайно, будемо працювати. Але відзначу, що хлопці проявили бійцівські якості і показали змістовну гру, завдяки чому другий ігровий день виявився дуже вдалим для нас – здобули дві заслужені перемоги.”

Якщо коротко підводити підсумки, і відзначати позитивне, то вони будуть такими – перший турнір, перший гол, перша перемога, перша гра з іноземною командою. Початок покладено, далі буде!