ДЮФЛУ (І ліга) 6 тур. “Спарта” Чернівці – “Локомотив” Львів

Сьогодні, 15 жовтня на стадіоні “Мальва” в рамках 6 туру першолігової Першості ДЮФЛ України”Спарта” приймала львівський “Локомотив”. Вдалими виявилися обидва поєдинки, як для старших юнаків (U-17) – сьогоднішній матч – третій поспіль, в якому команда не пропускає, так і для молодших юнаків (U-15) – їх перша перемога в дебютному сезоні ДЮФЛУ .

U-17 “Спарта” Чернівці – “Локомотив” Львів – 0:0 (ВІДЕО: 1 тайм2 тайм)

Склад команди: Ельназар Нурдінов, Денис Ілько, Андрій Букатар (капітан команди), Володимир Ленюк, Микола Амаргіоале, Віктор Салагор, Віталій Урсуляк, Іон Скутарь, Максим Васілов, Василь Букатар, Віталій Паращук.
Запасні: Віктор Крицан, Ніколай Головач, Андрій Нявчук, Владислав Андрієць, Станіслав Михайлюк, Володимир Маренич.
Тренер: Іван Папазов.

Попередження: Ленюк.

U-15 “Спарта” Чернівці – “Локомотив” Львів – 1:0 (ВІДЕО: 1 тайм2 тайм)

Склад команди: Микита Чоботар, Олександр Вирнов, Максим Тодощук, Петро Каралаш, Вадим Гура, Валентин Карасовський (капітан команди), Микола Палагнюк, Павло Малик,  Юрій Попюк,  Олександр Чепишко, Максим Гараміта.
Запасні: Микита Попюк,  Максим Воробець, Віталій Статник, Василь Купіна, Максим Білик, Максим Кулініч.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Вирнов.

Післясатчевий коментар тренера “Спарти” Івана Папазова (ВІДЕО): “Наша старша команда “Спарта” U-17 зіграла унічию 0:0 після двох перемог 1:0 над березнівським “БЛІСП” та львівською “Галичиною”. Психологічний фактор відіграв свою роль, десь хлопці вирішили, що все можуть. Це не зовсім так, поки що за рахунок великого бажання, старання намагаємось чогось досягти. У грі у нас “розвалилася” структура, перейшли на довгі передачі, які ми не практикуємо, не вчимо хлопців цьому. Тому гра вийшла дещо скомканою, а результат 0:0 – за щастя. Що стосується молодшої команди U-15 – після 5 турів у них в активі було лише 1 очко, тому бажання перемогти було величезне. Це було видно і в тижневому циклі на тренуваннях, і на розминці безпосередньо перед грою. У грі хлопці дотримувались структури, якої ми вимагаємо, розміщення на полі, напрям передач. Гол забили після стандартного положення, було ще кілька хороших моментів – вважаю, що перемога заслужена.”

У наступному турі спартанці вирушать у Чортків, де зустрінуться із командою “Чортків-Педліцей”.

Фото з матчів “Спарта” Чернівці – “Локомотив” Львів (U-17 та U-15)

Інші матчі 6 туру 5 групи:

ФК “Янтарний” Новояворівськ – “БЛІСП-КДЮСШ” Березне – 1:1 (U-17); 1:1 (U-15)
“Поділля” Хмельницький – “ДЮСШ-1” Хмельницький  – 4:2 (U-17); 4:0 (U-15)
ДЮСШ Верес Рівне – “КДЮСШ” Нетішин – 10:1 (U-17); 4:0 (U-15)
“Галичина” Львів – “Чортків-Педліцей” –  (U-17);  (U-15)