5 тур ЧМДЮФЛ: напружені ігри “Спарти” із прямими конкурентами по турнірній таблиці

У 5 турі Чемпіонату Міської дитячо-юнацької футбольної ліги “Спарта” у вікових категоріях 2007-2008 р.н. та 2009-2010 р.н. зустрічалася із командами ДЮСШ МіськСпортУправління “Буковина” – прямими конкурентами по турнірній таблиці. Так у віковій категорії футболістів 2009-2010 р.н. “Спарта” (тренер Олександр Дейниченко) грала проти команди “Буковина-1” (тренери Андрій Лахнюк, Юрій Киселиця), а у віковій категорії 2007-2008 р.н. наша команда під керівництвом Віталія Мотреску зіграла із “Буковиною-08” (тренери Юрій Крафт, Олександр Маковійчук). Обидва матчі, можна сміливо назвати не лише центральними матчами 5 туру, але й усього першого кола.

Першими грали спартанці 2009-2010 р.н. Пристрасті вирували як на футбольному майданчику, так і серед уболівальників. “Спарта” забила першою, і ще до завершення 1 тайму рахунок вже був 4:0 на нашу користь. Та у 2 таймі “Буковині-1” вдалося зібратися і забити кілька голів. Підсумковий рахунок “Спарта” – “Буковина-1” – 5:3 (ВІДЕОФОТО). Зазначимо, що хет-триком у цьому матчі відзначився нападник та капітан “Спарти” Максим Тарновецький, а команда, набравши 15 очок стала одноосібним лідером у даній віковій групі.

Ще один матч у цій віковій групі “Спарта-33” – “Олімпік” Кам’янка – 2:5

Коментар тренера Олександра Дейниченко (ВІДЕО).


Далі на поле вийшли гравці 2007-2008 р.н. До сьогоднішнього туру обидві команди-суперниці здобули по 3 перемоги і мали в активі по 9 очок, при чому “Буковина-08” за різницею забитих-пропущених випереджала “Спарту” на 1 м’яч. Цей матч мав важливе значення, хлопці налаштовувалися на перемогу, як і наші суперники. Гра була напруженою, футболісти намагалися виконувати установку тренера. У першому таймі жодній команді так і не вдалося відзначитися. У другому таймі спартанці провели кілька вдалих виходів з оборони і в одній з контратак Микиті Білику вдалося забити гол. Наприкінці 2 тайму команда Юрія Крафта зрівняла рахунок. У підсумку бойова нічия – “Буковина-08” – “Спарта” – 1:1 (ФОТО). У турнірній таблиці 3 команди мають по 10 очок – “Буковина-08″, ” Спарта”, та “Буковина-2”.

Коментар тренера Віталія Мотреску (ВІДЕО).


І нарешті останніми з наших команд грали футболісти 2006 р.н. Команда Артема Єлова зустрічалася із “Берегометом”. Поєдинок також виявився надскладним та дуже емоційним. Після 1-го тайму “Спарта” поступалася 0:2, але в перерві Артем Валентинович зумів підібрати правильні слова та налаштувати хлопців на гру. Наша команда проявила справжній спартанський дух та бійцівські якості – хлопці забили у 2-му таймі 3 м’ячі та довели матч до переможного завершення: “Берегомет” – “Спарта” – 2:3 (ФОТО).

Коментар тренера Артема Єлова (ВІДЕО).