ЧОДЮФЛ 5 тур. (2005 р.н., група В). “Буревісник” – “Спарта”

У 5 турі Чемпіонату Чернівецької Обласної Дитячо-юнацької футбольної ліги у віковій групі 2005 р.н (Група В) “Спарта” (тренер Сергій Париський) зустрічалася із командою “Буревісник” КДЮСШ (Чернівці).

Склад команди: Федоряк Олександр, Григорець Михайло, Урсатій Денис, Тодощук Максим, Туряк Богдан, Нурдінов Артем (капітан команди), Малик Павло, Дудчак Максим, Воробець Максим, Загарюк Віктор, Юрійчук Віталій.
Запасні: Николайчук Мар’ян, Біляк Максим, Митрик Григорій, Грінберг Микита.
Тренер: Сергій Париський.

Гол: Тодощук (пен), Нурдінов, Митрик.

Тренер “Спарти” U-13 Сергій Париський у післяматчевому флеш-інтерв’ю подякував команді за хорошу гру та за самовіддачу на футбольному полі. Сергій Георгійович зазначив, що в сьогоднішньому матчі вдавалося багато і команда досягла бажаного переможного результату, але є моменти, над якими потрібно працювати і в цьому тижневому тренувальному циклі, і в майбутньому. Також він висловив подяку за підтримку президенту клубу Олегу Кердею, батькам, тренерам, які були присутні на грі та футболістам молодшої команди “Спарта” U-11.

Інші матчі 5 туру групи В: 

«Буревісник» – «Буковина-06» – 0:3
«Олімпік» Кам’янка – «Олімпія» – 7:2

«Спарта» з 6 очками посідає 3 місце у своїй підгрупі, але при цьому має на 2 гри менше, ніж «Буковина-06» та «Олімпік» Кам’янка, які в турнірній таблиці займають 1 та 2 сходинки і мають відповідно 15 та 8 очок.

Фото з матчу “Буревісник” – “Спарта”

Турнірна таблиця