“Carpathia Cup-2017” в Ужгороді та 4 місце “Спарти” U-9

З 21 по 24 серпня спартанці 2009-2010 р.н. під керівництвом Олександра Дейниченко перебували в Ужгороді на міжнародному турнірі “Carpathia Cup-2017”. У нашій віковій групі взяло участь 16 команд, які було розділено на 4 групи. “Спарта” потрапила до групи D, де разом з нами зіграли “Чемпіон” (Тернопіль), “Фаворит” (В.Березний) та “Чорноморець-2” (Одеса).

Формат турніру: попередній груповий етап, 2-ий груповий етап, півфінали, фінал; 2 тайми по 15 хв.; 5+1.

Склад команди: Гулага Олександр, Зварич Сергій, Білик Михайло, Тарновецький Максим, Кушнір Богдан, Бурик Іван, Тихонюк Нікіта, Галіцький Юрій, Білик Мойсей, Шевчик Максим.
Тренер: Олександр Дейниченко.

Попередній груповий етап:

  • “Спарта” – “Фаворит” – 2:0 (Голи: Білик – 2)
  • “Чорноморець-2” – “Спарта” – 0:0
  • “Спарта” – “Чемпіон” – 0:0

“Спарта” зайняла 2 місце у групі та вийшла в наступне коло змагань, куди вийшли по дві команди, які зайняли 1 та 2 місця в кожній групі. Всіх учасників розділили на 2 підгрупи. В підгрупу “Спарти” потрапили “Пегас” (Ужгород), “Діназ” (Вишгород) та “Чорноморець” (Одеса).

  • “Спарта” – “Діназ” – 1:1 (Гол: Білик)
  • “Спарта” – “Пегас” – 1:0 (Гол: Білик)
  • “Чорноморець” – “Спарта” – 0:0

У півфінальному матчі “Спарта” зіграла з ужгородським “Зінедіном” – рахунок 4:1 на користь господарів (Гол: Шевчик). В іншому півфіналі зустрічалися “Чорноморець-2” та “Зінедін-2”. У матчі за 3-тє місце наша команда зустрілася з “Чорноморцем-2” – в основний час переможця в матчі не виявлено – 1:1 (Гол: Білик), а у серії післяматчевих пенальті “Спарта” на жаль поступилася 1:2 (пен. Тарновецький), як підсумок – 4 місце. Але не засмучуємось, працюємо далі, наші перемоги ще попереду!

Тренер “Спарти” Олександр Дейниченко так прокоментував виступ сво\ї команди на турнірі: “Команда виконала поставлене завдання – вийшла з групи, потім знову вийшли з групи в другому колі змагань і потрапили у фінальну частину. У півфіналі ми грали з командою господарів – “Зінедін”, яка виглядала сильнішою. Ми граємо з цією командою не перший раз, і якщо порівняти гру спартанців в минулому році, то можу сказати що є явний прогрес, хлопці виросли за цей час, стали сильнішими фізично та технічнішими. Якщо говорити про матч за 3-тє місце – була гарна та рівна гра, перемогти в основний час нам не вдалося, а пенальті – це фортуна… В цілому я задоволений виступом нашої команди на турнірі”.

Переглянути фото