“Спарта” провела турнір серед команд батьків

27 серпня 2017 року, в останні вихідні літа, ДЮФК “Спарта” провела міні-турнір серед команд батьків наших вихованців. Турнір приурочений до 2-річчя клубу, який ми святкуємо на початку осені, а саме – 4 вересня! Проходив турнір на майданчику зі штучним покриттям ЗОШ №33. Виявили бажання грати 3 команди батьків, чиї дітки займаються в ДЮФК “Спарта” та команда адміністрації, за які грали президент клубу Олег Кердей, тренери Сергій Париський та Віталій Мотреску, а також голова міськспортуправління Дмитро Макаренко.

  • “Спарта” 2009 (ЗОШ №28)
  • “Спарта” 2009 (ЗОШ №33)
  • “Спарта” 2007
  • “Спарта” Адмін

Команди зіграли між собою за коловою системою; 2 тайми по 10 хв. Перемогу у всіх трьох поєдинках здобули батьки “Спарти” (ЗОШ №28), діток яких тренує Юрій Гій. Вони здобули і перехідний кубок турніру.

Не залишилися осторонь і мами юних футболістів, які зіграли матч з переможцями турніру – командою батьків “Спарти” (ЗОШ №28).

Сьогодні на спортивному дійстві було цікаво та весело, присутній змагальний дух, також відчувалася згуртованість навколо спільної справи та панувала дружня сімейна атмосфера. “СПАРТА” – ЦЕ БІЛЬШЕ!

Якщо ви бажаєте долучитися до дружньої спартанської родини  – приводьте своїх маленьких і не дуже футболістів до нас! Для запису на тренування заповніть онлайн форму або телефонуйте за номером +38 095 600 5000.

Переглянути фотоальбом