ДЮФЛУ (І ліга). 18 тур. 26.05.2019. “Спарта” Чернівці – “Кристал” Чортків

26 травня відбулися матчі заключного туру сезону 2018/2019 Першої ліги ДЮФЛУ. У Чернівцях на полі ФОК “Олімпія” “Спарта” зустрічалася з чортківським “Кристалом”. У виїзних матчах першого кола в обох вікових категоріях було зафіксовано перемогу “Кристала” – 2:1 (U-17) та 3:1 (U-15). Забігаючи наперед, скажемо що представники Тернопільщини здобули перемоги і у звітних поєдинках.

ФОТО з матчу “Спарта” Чернівці – “Кристал” Чортків

U-17 “Спарта” Чернівці – “Кристал” Чортків – 2:3 (1:2) (ВІДЕО)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Станіслав Клюсик,  Михайло Боднар (капітан команди), Максим Мотрюк, Степан Шкіндюк, Юрій Попюк, Владислав Андрієць, Іон Скутарь, Володимир Чобан, Віталій Урсуляк, Максим Гараміта.
Запасні: Вадим Гура, Віктор Крицан, Віктор Салагор, Микола Палагнюк, .
Тренер: Іван Папазов.

Голи: Урсуляк В., Скутарь І.

U-15 “Спарта” Чернівці – “Кристал” Чортків – 1:4 (0:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Микита Чоботар, Іван Бажанський, Олександр Павлюк, Михайло Студінікін, Кирил Олійник, Петро Каралаш (капітан команди), Олександр Доскалюк, Павло Малик, Юрій Данилюк,  Іван Вуєчко, Андрій Шах.
Запасні: Віктор Остафійчук, Георгій Митрик, Микола Мироник.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Доскалюк О.

Підводячи короткі підсумки виступів команд в Чемпіонаті України серед дитячо-юнацьких закладів у сезоні 2018/2019 “Спарта” U-17 на жаль посіла останню сходинку у своїй групі. Що стосується “Спарта” U-15, то команда до останнього туру претендувала на третє місце в групі, проте програвши в останньому турі завершила Чемпіонат на 4-ій позиції. У загальнокомандному заліку “Спарта” на 7 місці, що на дві сходинки вище, у порівнянні з минулим сезоном.