ДЮФЛУ (І ліга). 17 тур. 19.05.2019. ДЮСШ-1 Хмельницький – “Спарта” Чернівці

У неділю 19 травня в Першій лізі ДЮФЛУ відбувався предостанній тур сезону 2018/2019 рр. Для “Спарти” цей тур був останнім виїзним в цьому сезоні грали у Хмельницькому з командами місцевої ДЮСШ-1. В цьому сезоні команди вже зустрічалися, восени у Чернівцях старші юнаки розійшлися мировою – 0:0, U-15 – господарі поступилися з мінімальним рахунком 0:1.

Якщо для U-17 даний матч не особливо міг повпливати на турнірне становище команд, хіба що “вилізти” з останнього місця, то для команди U-15 поєдинок був дуже принциповим, оскільки відрив від однолітків з Хмельницького становив лише одне очко, крім того “наступали на п’яти” “Динамо” Львів та “Янтарний” Новояворівськ, у яких на 2 очки менше, ніж у спартанців. Усі 4 команди претендують на підсумкове третє місце в групі.

U-17 ДЮСШ-1 Хмельницький – “Спарта” Чернівці – 4:0 (1:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Станіслав Клюсик, Віктор Салагор, Максим Мотрюк, Артур Гнідий, Михайло Боднар (капітан команди), Владислав Андрієць, Микола Палагнюк, Володимир Чобан, Максим Гараміта, Степан Шкіндюк.
Запасні:  Вадим Гура, Іон Скутарь, Віталій Урсуляк, Денис Вакарашу.
Тренер: Іван Папазов.

U-15 ДЮСШ-1 Хмельницький – “Спарта” Чернівці – 1:1 (0:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Микита Чоботар, Іван Бажанський, Олександр Павлюк, Михайло Студінікін, Кирил Олійник, Петро Каралаш (капітан команди), Олександр Доскалюк, Павло Малик, Андрій Шах,  Іван Вуєчко, Максим Тодощук.
Запасні: Тарас Чев’юк, Юрій Данилюк, Мар’ян Николайчук, Віктор Остафійчук, Георгій Митрик.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Студінікін М.

Попередження: Данилюк Ю., Вуєчко І.

Вилучення: Тодощук М.

Стосовно матчу вікової категорії U-15 склалося досить неоднозначне враження стосовно самого матчу та ситуації навколо, можливо комусь здасться, що суб’єктивне…. Згодом розмістимо матеріал, який на нашу думку заслуговує розголосу.

А поки що – готуємося до останніх матчів сезону 2018/2019, які відбудуться вже наступної неділі 26 травня на полі ФОК “Олімпія” о 12.00 та о 14.00.