ДЮФЛУ (І ліга). 15 тур. 04.05.2019. ФК “Самбір” Самбір – “Спарта” Чернівці

4 травня “Спарта” вирушила у м. Самбір, де зустрілася з однойменною командою в рамках 15 туру Чемпіонату України (Перша ліга ДЮФЛУ). У матчах першого кола (6 тур, 14.10.2019) у Чернівцях у віковій категорії U-17 з рахунком 2:0 перемогли гості, у матчі молодшої вікової категорії U-15 перемогу з рахунком 2:1 здобули спартанці, голи на рахунку Івана Вуєчко та Максима Тодощука, останній пропускав матч у Самборі через перебір жовтих карток.

Перед 15-м туром у турнірній таблиці U-17 між “Самбір” посідав 7 місце, “Спарти” – 9, у U-15, “Спарта” знаходилась на 4 сходинці а наші суперники на останній.

U-17 ФК “Самбір” Самбір – “Спарта” Чернівці – 2:0 (1:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Станіслав Клюсик, Віктор Крицан, Максим Мотрюк, Артур Гнідий, Михайло Боднар (капітан команди), Владислав Андрієць, Іон Скутарь, Володимир Чобан, Максим Гараміта, Степан Шкіндюк.
Запасні:  Віктор Салагор, Микола Палагнюк, Денис Вакарашу.
Тренер: Іван Папазов.

U-15 ФК “Самбір” Самбір – “Спарта” Чернівці – 0:5 (0:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Микита Чоботар, Іван Бажанський, Михайло Студінікін, Кирил Олійник, Петро Каралаш (капітан команди), Мар’ян Николайчук, Олександр Доскалюк, Павло Малик, Юрій Данилюк, Іван Вуєчко, Андрій Шах.
Запасні: Тарас Чев’юк, Олександр Павлюк, Віктор Остафійчук.
Тренер: Іван Папазов.

Голи: Малик П. – 2, Данилюк Ю. – 2, Каралаш П.

Попередження: Каралаш П.

“Спарта” U-15 здобула впевнену перемогу над однолітками із “Самбору”, в інших матчах 15 туру вдалими результатами для нас завершилися матчі наших суперників у боротьбі за підсумкове 3 місце в групі. У матчі “Еліта-Буд” Нетішин – ФК “Янтарний” Новояворівськ з рахунком 1:0 перемогли гості, а у матчі “Динамо” Львів – ДЮСШ-1 Хмельницький зафіксовано нічию 2:2.

Таким чином за три тури до завершення Чемпіонату “Спарта” займає 3 сходинку у турнірній таблиці, проте матчі залишилися надзвичайно важливі та відповідальні. Вже наступної неділі 12 травня приймаємо команди двох вікових категорій з Нетішина, через тиждень їдемо у Хмельницький, і в останньому турі граємо вдома з чортківським “Кристалом”.

ФОТО: ФК “Самбір” Самбір – “Спарта” Чернівці