ДЮФЛУ (І ліга). 5 тур. 07.10.2018. “Янтарний” Новояворівськ – “Спарта” Чернівці

У неділю 7 жовтня “Спарта” зіграла в рамках 5 туру Чемпіонату України (1 ліга ДЮФЛУ, 5 група) на виїзді у Новояворівську Львівської області проти ФК “Янтарний.

U-17  “Янтарний” Новояворівськ – “Спарта” Чернівці – 3:1 (1:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Максиміліан Канжа, Максим Мотрюк, Артур Гнідий, Вадим Гура, Владислав Андрієць (капітан команди), Антон Горкун, Віктор Салагор,Станіслав Клюсик, Віталій Урсуляк, Олександр Вирнов.
Запасні: Михайло Боднар, Іон Скутарь, Юрій Попюк, Максим Гараміта, Костянтин Кравчук, Микола Палагнюк.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Клюсик С.

Попередження: Гнідий А., Горкун А., Андрієць В., Клюсик С., Салагор В.

Вилучення: Горкун А.

U-15  “Янтарний” Новояворівськ – “Спарта” Чернівці – 0:1 (0:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Микита Чоботар, Іван Бажанський, Михайло Студінікін, Петро Каралаш (капітан команди), Кирил Олійник, Павло Малик, Олександр Доскалюк, Мар’ян Николайчук, Юрій Данилюк, Іван Вуєчко, Максим Тодощук.
Запасні:  Максим Біляк, Богдан Туряк, Мироник.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Малик П.

Попередження: Тодощук М., Бажанський І., Чоботар М.

ФОТО з матчів “Янтарний” Новояворівськ – “Спарта” Чернівці

Після 5 зіграних турів “Спарта” U-17 здобула лише одну перемогу і знаходиться внизу турнірної таблиці, тоді як “Спарта” U-15 посідає у турнірній таблиці четверту сходинку, поступаючись одним очком команді з Нетішина та 4-ма очками “Буковині” Чернівці та “Кристалу” Чортків.

Зазначимо, що одразу двоє наших гравців з U-17 входять до десятки кращих бомбардирів 5 групи у своїй віковій категорії – Влад Андрієць та Віталій Урсуляк мають на своєму рахунку по 2 забитих м’ячі у ворота суперників. Також в списку кращих бомбардирів є наші футболісти U-15 – Максим Тодощук (3 голи) та Павло Малик (2 голи).

Наступної неділі 14 жовтня “Спарта” прийматиме ФК “Самбір”.