“Спарта” провела перший в історії клубу футбольний турнір “Sparta Summer Cup-2018”

На минулому тижні ДЮФК “Спарта” провела свій перший футбольний турнір “Sparta Summer Cup-2018” у двох вікових категоріях – U-10 та U-9. І, якщо у віковій категорії U-10 були представлені місцеві команди, то у віковій категорії U-9 до Чернівців приїхали команди футболістів зі Львова та Білопілля (Сумська область).

У віковій категорії U-10 13-14 серпня змагалися 8 команд, які зіграли по 3 групові матчі та по одному стиковому – за визначення підсумкових місць. Переможцем “Sparta Summer Cup-2018” U-10 стала “Буковина-2010” (тренери Андрій Лахнюк, Юрій Киселиця), срібні нагороди здобули футболісти “Арсеналу” (тренер Сергій Заболотний), а бронзові медалі завоювали футболісти “Спарти” (тренер Олександр Дейниченко). Усі команди-учасники були нагороджені медалями за участь та дипломами.

Повна інформація про турнір, результати матчів, володарі індивідуальних нагород, а також фото – на сторінці турніру “Sparta Summer Cup-2018” U-10.

17-19 серпня на штучних майданчиках ЗОШ №33 та ГРК “Маленький Париж” відбулися матчі турніру у віковій категорії U-9 (2010 р.н. та молодші). Тут також взяли участь 8 команд, розділені на 2 групи – зіграли по 3 матчі у групі, стикові матчі та матчі за визначення місць. Переможцями та бронзовими призерами “Sparta Summer Cup-2018” U-9 стали наші гості зі Львова – “Клуб Лева-1” та “Клуб Лева-2” (тренери Ігор Карпа, Ігор Олійник), а срібні нагороди здобула на ша команда “Спарта” (тренер Олександр Дейниченко).

Повна інформація про турнір, результати матчів, володарі індивідуальних нагород, а також фото – на сторінці турніру “Sparta Summer Cup-2018” U-9.

Загалом у турнірі в обох вікових категоріях взяло участь 175 юних футболістів, які показали справжню любов до гри, боротьбу і взяли участь у справжньому святі футболу.

ДЮФК “Спарта” вдячна всім футболістам, батькам і тренерам за участь, достойний рівень гри та запрошує на наші турніри, найближчий з яких заплановано вже на осінні канікули. Також висловлюємо подяку спортивному директору Григорію Чурілову, інформаційному директору, менеджеру Оксані Зароченцевій, тренерам Ігорю Оставкову та Сергію Париському, спортивному директору ФСК “Буковина” Івану Павлюку, які взяли безпосередню активну участь в організації турніру “Sparta Summer Cup-2018” – першого турніру в історії клубу. Особлива вдячність за співпрацю Йосипу Віцнуделю (ГРК “Маленький Париж”) та Олександру Микулеску (Мережа магазинів “MOZZARELLA”) за спонсорську підтримку.