“Спарта” U-11 взяла участь у міжнародному турнірі у Львові

З 13 по 16 серпня у Львові проходив міжнародний футбольний турнір «Галицькі канікули-2018» серед юнаків 2008 р.н., у якому взяла участь і наша команда під керівництвом Віталія Мотреску.

Склад команди: Козак Андрій, Зароченцев Макс, Пуздряк Ілля, Сердюк Денис, Гарабажіу Едуардо, Скурчинський Глєб, Луцак Вадим, Кочет Олександр, Єремія Роман, Ткач Сергій, Теутуляк Вадим.
Тренер: Мотреску Віталій Радувич.

Формат турніру: розміри поля – 60*40; покриття – штучна трава; кількість гравців – 8+1; тривалість – 2 тайма по 15 хв.; система проведення – коловий турнір.

На турнірі команда зіграла 8 матчів з командами зі Львова (Чайка (Вишгород), Рух (Винники), СДЮШОР, ФК Львів, Галичина), Києва (Сталь), Польщі (Pilkarskie Nadzieje (Mielec, PL) та Литви (Banga (Gargzdai, LT). Хоча наша команда набрала 4 очки, та поряд із цим здобула гарний ігровий досвід і на фоні суперників виглядала непогано, програні матчі були з мінімальною різницею в один м’яч.  Тренер команди Віталій Мотреску відзначив непогану гру проти європейських команд, які і посіли призові місця – з поляками зіграли в нічию 1:1, а з литовцями – 0:2, пропустивши два швидкі м’ячі на початку зустрічі, до кінця матчу продемонстрували рівну гру. Також Віталій Радувич сказав про потребу в підсиленні команди по окремих ігрових позиціях. Враховуючи, що це перший турнір після виходу з відпустки – все у хлопців попереду!