ДЮФЛУ (І ліга) 15 тур. “Локомотив” Львів – “Спарта” Чернівці

6 травня відбувся черговий тур Першості ДЮФЛУ (І ліга), “Спарта” зіграла у Львові із “Локомотивом”. У першому колі (6 тур, 15.10.2017) “Спарта” здобула 4 очки – нульова нічия у матчі U-17 та мінімальна перемога 1:0 у матчі U-15. Гол тоді, як і у вчорашньому виїзному поєдинку на рахунку Олександра Вирнова, проте зі Львова повернулися без набраних очок.

U-17 “Локомотив” Львів – “Спарта” Чернівці – 2:0

Склад команди: Ельназар Нурдінов, Василь Букатар, Володимир Ленюк, Віктор Смук, Андрій Букатар (капітан команди), Владислав Андрієць, Максиміліан Канжа, Богдан Мартищук, Іон Скутарь, Віталій Урсуляк, Віталій Паращук.
Запасні: Микола Амаргіоале, Володимир Маренич.
Тренер: Папазов Іван Васильович.

Попередження: Букатар А.

U-15 “Локомотив” Львів – “Спарта” Чернівці – 3:1

Склад команди: Дмитро Гогоман, Петро Каралаш, Михайло Студінікін, Валентин Красовський (капітан команди), Вадим Гура, Віктор Салагор, Павло Малик, Олександр Чепишко, Максим Гараміта, Олександр Вирнов, Максим Тодощук.
Запасні: Юрій Попюк, Микита Чоботар, Василь Купіна,  Микита Попюк, Максим Воробець.
Тренер: Папазов Іван Васильович.

Гол: Вирнов О.

Попередження: Чепишко О.

Старший  тренер “Спарти” Іван Папазов дуже коротко сказав про результати гри команд: “U-15 грали на своєму рівні. Додати в якихось компонентах гри в футбол не могли. При рахунку 1:1 грали до гола, як підсумок – 1:3. U-17 – 0:2 – причина поразки, крім футбольних навиків, в психології”.

До завершення Першості ДЮФЛУ залишається 3 тури, з них 2 граємо вдома – 13 травня приймаємо “Чортків-Педліцей” та 27 травня “КДЮСШ” Нетішин, 20 травня – виїзний поєдинок проти ФК “Янтарний” Новояворівськ.