3 тур Чемпіонату ЧОДЮФЛ: “Спарта” перемогла у Красноїльську

Хоча Чемпіонат Обласної дитячо-юнацької футбольної ліги розпочався ще 12-13 вересня 2017 р., “Спарта” (гравці 2005 р.н., тренер Сергій Париський) зіграла свій перший матч лише 26 вересня у 3-му турі – у Красноїльську Сторожинецького району проти місцевої команди ФК “Красноїльськ”. У 1-му турі “Спарта” пропускала (через непарну кількість команд), матч 2-го туру з “Олімпією” перенесено на пізніше.

Нагадаємо, що у даній віковій групі заявилися 13 команд, які розділені на 2 підгрупи. “Спарта” потрапила до підгрупи В, де також виступають «Олімпія» (Чернівці), ФК «Красноїльськ» (Красноїльськ), «Олімпік» (Кам’янка), КДЮСШ «Буревісник» (Чернівці), «Освіта» (Кіцмань) та «Буковина-06» (Чернівці).

ФК “Красноїльськ” – “Спарта” – 0:4

Склад команди: Федоряк Олександр, Токарюк Богдан, Туряк Богдан, Нурдінов Артем (капітан команди), Загарюк Віктор, Біляк Максим, Николайчук Мар’ян, Юрійчук Віталій, Богдан Антоній, Дудчак Максим, Єрмаков Іван.
Запасні: Шеремета Павло, Сірик Денис, Тодощук Максим, Циганчук Стас, Григорець Михайло, Митрик Григорій, Грабовий Максим.
Тренер: Сергій Париський.

Голи: Тодощук (45), Митрик (47), Циганчук (51), Юрійчук (58)

Коментар тренера “Спарти” Сергія Париського: “Перш за все хочу всім футболістам подякувати за гру та за самовіддачу на полі. Мені сьогодні сподобалося те, що я побачив справжню командну гру – це великий плюс. Стосовно того, що не сподобалося – це реалізація моментів. Маючи дуже багато моментів у першому таймі, ми забили перший гол лише всередині другого. Над цим і будемо працювати.”

Фото з матчу