ДЮФЛУ (І ліга) 4 тур. “Спарта” Чернівці – КДЮСШ “БЛІСП” Березне

Сьогодні, 1 жовтня 2017 р. на стадіоні “Мальва” “Спарта” в рамках четвертого туру Першості ДЮФЛУ (І ліга) приймала команду Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю (КДЮСШ “БЛІСП” Березне).

U-17 “Спарта” Чернівці – КДЮСШ “БЛІСП” Березне – 1:0 (ВІДЕО: 1 тайм2 тайм)

Склад команди: Ельназар Нурдінов, Денис Ілько,  Андрій Букатар (капітан команди), Володимир Ленюк, Микола Амаргіоале, Юрій Букатар, Андрій Нявчук, Владислав Андрієць, Максим Васілов, Василь Букатар, Віталій Паращук.
Запасні: Олег Мотовелець, Віталій Урсуляк,  Іон Скутарь, Станіслав Михайлюк.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Паращук.

U-15 “Спарта” Чернівці – КДЮСШ “БЛІСП” Березне – 0:3 (ВІДЕО: 1 тайм, 2 тайм)

Склад команди: Микита Чоботар, Петро Каралаш, Вадим Гура, Максим Тодощук, Василь Купіна, Валентин Карасовський (капітан команди), Микола Палагнюк, Павло Малик,  Юрій Попюк,  Олександр Чепишк, Максим Гараміта.
Запасні: Микита Попюк, Олександр Вирнов, Максим Воробець, Віталій Статник.
Тренер: Іван Папазов.

Попередження: Красовський.

Коментар тренера “Спарти” Івана Папазова (ВІДЕО): “Суперник був непростий – в лідерах і в старших, і у молодших. Вийшло дві різних гри. Команді U-17 суперник давав грати, тоді як U-15 відчувався клас, індивідуальні якості гравців та командна гра. Ми, повторюсь, робимо перші кроки, вчимося на своїх помилках, додаємо в плані інформації, з’явилися у нас перегляд та розбір ігор перед матчами. Рано чи пізно буде результат. Сьогодні команда U-17 здобула першу перемогу, дуже потрібні та заслужені 3 очки. Всі хлопці дуже раділи – і U-17, і U-15, було видно що це єдиний колектив, таким чином прививається почуття патріотизму, любов до команди, до емблеми. Вітаю всіх з першою історичною перемогою “Спарти” в ДЮФЛУ.”

Фото з матчів “Спарта” Чернівці – КДЮСШ “БЛІСП” Березне (U-17 та U-15)

Інші матчі 4 туру 5 групи:

ФК “Локомотив” Львів – “ДЮСШ-1” Хмельницький  – 0:3 (U-17)0:1(U-15)
ФК “Янтарний” Новояворівськ – “КДЮСШ” Нетішин  – 6:0 (U-17)1:2 (U-15)
“Поділля” Хмельницький – “Чортків-Педліцей”  – 6:1 (U-17); 2:2 (U-15)
ДЮСШ Верес Рівне – “Галичина” Львів  – 5:1 (U-17)2:1 (U-15)

Турнірна таблиця після 4 туру.