Про виступ “Спарти” на міжнародному турнірі “Victoria Cup-2017” у Трускавці

З 4 по 6 липня 2017 р. у Трускавці проходив Міжнародний футбольний турнір “Victoria Cup-2017”, на якому було представлено 16 команд з України та Польщі. Участь у турнірі приймали гравці 2005 р.н. ФК “Спарта” (U-12) під керівництвом тренера Сергія Париського опинилася у групі В, де також виступали “Галичина” (Львів), “Поділля-1” (Хмельницький) та “Дніпро 80” (Черкаси).

Склад “Спарти”: Микита Чоботар, Богдан Токарюк, Михайло Григорепць, Богдан Туряк, Максим Грабовий ,Денис Урсатій, Іван Єрмаков, Мар’ян Николайчук, Станіслав Циганчук, Артем Нурдінов (капітан команди), Максим Дудчак, Максим Біляк, Віктор Загарюк, Віталій Юрійчук.
Тренер: Сергій Париський.

У груповому етапі “Спарта” була беззаперечним лідером, здобувши 3 перемоги у трьох поєдинках:

  • “Галичина” (Львів) – “Спарта” (Чернівці) – 1:3
  • “Спарта” (Чернівці) – “Дніпро 80” (Черкаси) – 3:0
  • “Спарта” (Чернівці) – “Поділля-1” (Хмельницький) – 5:0

Далі у стикових матчах та матчі за розподіл місць “Спарта” поступилася ДЮСШ Жидачів, зіграла унічию з “Галичиною” (Львів) та перемогла “Славутич” (Запоріжжя). У підсумку наша команда посіла 7 місце на турнірі. Перше місце посіла команда “Кельце” з Польщі, яка у серії післяматчевих пенальті перемогла ДЮСШ Жидачів.

ФК “Спарта” забила на турнірі 12 голів: В. Юрійчук – 5, В. Загарюк – 4, Д. Урсатій, А. Нурдінов та Б. Туряк – по 1.

Зазначимо, що організаційний комітет турніру “Victoria Cup-2017” нагородив футболіста “Спарти” Дениса Урсатія індивідуальним призом – “Кращий гравець”.