Календар

Календар Першості України серед команд ДЮСЗ
сезону 2017/2018 рр. (1 ліга)

   1 тур   

10.09.2017    “Поділля” Хмельницький          –         “Спарта” Чернівці
10.09.2017    ДЮСШ Верес Рівне                    –          ФК “Янтарний” Новояворівськ
10.09.2017    “Галичина” Львів                        –          ФК “Локомотив” Львів
10.09.2017    “Чортків-Педліцей”                     –          “БЛІСП-КДЮСШ” Березне
10.09.2017    “КДЮСШ” Нетішин                     –          “ДЮСШ-1” Хмельницький

   2 тур   

17.09.2017    “Спарта” Чернівці                         –       “ДЮСШ-1” Хмельницький
17.09.2017    
“БЛІСП-КДЮСШ” Березне              –       “КДЮСШ” Нетішин
17.09.2017    
ФК “Локомотив” Львів                     –        “Чортків-Педліцей”
17.09.2017    
ФК “Янтарний” Новояворівськ     –       “Галичина” Львів
17.09.2017    
“Поділля” Хмельницький               –       ДЮСШ Верес Рівне

   3 тур   

24.09.2017    ДЮСШ Верес Рівне                      –     “Спарта” Чернівці
24.09.2017    
“Галичина” Львів                          –     “Поділля” Хмельницький
24.09.2017    
“Чортків-Педліцей”                      –      ФК “Янтарний” Новояворівськ
24.09.2017  
 “КДЮСШ” Нетішин                       –       ФК “Локомотив” Львів
24.09.2017    
“ДЮСШ-1” Хмельницький          –      “БЛІСП-КДЮСШ” Березне

   4 тур   

01.10.2017    “Спарта” Чернівці                          –      “БЛІСП-КДЮСШ” Березне
01.10.2017    
ФК “Локомотив” Львів                    –      “ДЮСШ-1” Хмельницький
01.10.2017    
ФК “Янтарний” Новояворівськ     –      “КДЮСШ” Нетішин
01.10.2017    
“Поділля” Хмельницький               –      “Чортків-Педліцей”
01.10.2017    
ДЮСШ Верес Рівне                         –      “Галичина” Львів

   5 тур   

08.10.2017    “Галичина” Львів                       –      “Спарта” Чернівці
08.10.2017  
 “Чортків-Педліцей”                    –      ДЮСШ Верес Рівне
08.10.2017  
 “КДЮСШ” Нетішин                    –      “Поділля” Хмельницький
08.10.2017  
 “ДЮСШ-1” Хмельницький       –      ФК “Янтарний” Новояворівськ
08.10.2017    
“БЛІСП-КДЮСШ” Березне        –      ФК “Локомотив” Львів

   6 тур   

15.10.2017    “Спарта” Чернівці                        –      ФК “Локомотив” Львів
15.10.2017    
ФК “Янтарний” Новояворівськ    –     “БЛІСП-КДЮСШ” Березне
15.10.2017    
“Поділля” Хмельницький              –      “ДЮСШ-1” Хмельницький
15.10.2017    
ДЮСШ Верес Рівне                        –      “КДЮСШ” Нетішин
15.10.2017    
“Галичина” Львів                            –      “Чортків-Педліцей”

   7 тур   

22.10.2017    “Чортків-Педліцей”                        –      “Спарта” Чернівці
22.10.2017    
“КДЮСШ” Нетішин                        –      “Галичина” Львів
22.10.2017    
“ДЮСШ-1” Хмельницький           –      ДЮСШ Верес Рівне
22.10.2017    
“БЛІСП-КДЮСШ” Березне            –      “Поділля” Хмельницький
22.10.2017    
ФК “Локомотив” Львів                  –      ФК “Янтарний” Новояворівськ

   8 тур   

26.10.2017    “Спарта” Чернівці                        –      ФК “Янтарний” Новояворівськ
26.10.2017    
“Поділля” Хмельницький              –      ФК “Локомотив” Львів
26.10.2017    
ДЮСШ Верес Рівне                        –      “БЛІСП-КДЮСШ” Березне
26.10.2017    
“Галичина” Львів                            –      “ДЮСШ-1” Хмельницький
26.10.2017    
“Чортків-Педліцей”                         –      “КДЮСШ” Нетішин

   9 тур   

29.10.2017    “КДЮСШ” Нетішин                                  “Спарта” Чернівці
29.10.2017    
“ДЮСШ-1” Хмельницький              –      “Чортків-Педліцей”
29.10.2017    
“БЛІСП-КДЮСШ” Березне                –      “Галичина” Львів 
29.10.2017    
ФК “Локомотив” Львів                      –      ДЮСШ Верес Рівне
29.10.2017    
ФК “Янтарний” Новояворівськ       –      “Поділля” Хмельницький

   10 тур   

05.11.2017    “Спарта” Чернівці                                  “Поділля” Хмельницький
05.11.2017    
 ФК “Янтарний” Новояворівськ       –      ДЮСШ Верес Рівне
05.11.2017    
ФК “Локомотив” Львів                       –      “Галичина” Львів
05.11.2017    
“БЛІСП-КДЮСШ” Березне                 –      “Чортків-Педліцей”
05.11.2017    
“ДЮСШ-1” Хмельницький                 –      “КДЮСШ” Нетішин

   11 тур   

12.11.2017    “ДЮСШ-1” Хмельницький            –      “Спарта” Чернівці
12.11.2017    
“КДЮСШ” Нетішин                         –      “БЛІСП-КДЮСШ” Березне
12.11.2017    
“Чортків-Педліцей”                        –      ФК “Локомотив” Львів
12.11.2017    
“Галичина” Львів                            –      ФК “Янтарний” Новояворівськ
12.11.2017    
ДЮСШ Верес Рівне                       –      “Поділля” Хмельницький

   12 тур   

15.04.2018   “Спарта” Чернівці                         –      ДЮСШ Верес Рівне
15.04.2018   
“Поділля” Хмельницький               –     “Галичина” Львів
15.04.2018   
ФК “Янтарний” Новояворівськ     –      “Чортків-Педліцей”
15.04.2018  
 ФК “Локомотив” Львів                    –       “КДЮСШ” Нетішин 
15.04.2018  
“БЛІСП-КДЮСШ” Березне              –      “ДЮСШ-1” Хмельницький   

   13 тур   

22.04.2018   “БЛІСП-КДЮСШ” Березне              –      “Спарта” Чернівці 
22.04.2018    
“ДЮСШ-1” Хмельницький            –     ФК “Локомотив” Львів     
22.04.2018    
“КДЮСШ” Нетішин                         –      ФК “Янтарний” Новояворівськ
22.04.2018    
“Чортків-Педліцей”                         –      “Поділля” Хмельницький
22.04.2018    
“Галичина” Львів                            –      ДЮСШ Верес Рівне

   14 тур   

29.04.2018    “Спарта” Чернівці                           –     “Галичина” Львів
29.04.2018    
ДЮСШ Верес Рівне                           –      “Чортків-Педліцей”
29.04.2018    
“Поділля” Хмельницький                 –      “КДЮСШ” Нетішин
29.04.2018  
  ФК “Янтарний” Новояворівськ       –      “ДЮСШ-1” Хмельницький
29.04.2018    
ФК “Локомотив” Львів                      –      “БЛІСП-КДЮСШ” Березне

   15 тур   

06.05.2018    ФК “Локомотив” Львів                     –      “Спарта” Чернівці
06.05.2018    
“БЛІСП-КДЮСШ” Березне               –     ФК “Янтарний” Новояворівськ
06.05.2018    
“ДЮСШ-1” Хмельницький              –      “Поділля” Хмельницький
06.05.2018    
“КДЮСШ” Нетішин                           –      ДЮСШ Верес Рівне
06.05.2018    
“Чортків-Педліцей”                           –      “Галичина” Львів

   16 тур   

13.05.2018    “Спарта” Чернівці                         –      “Чортків-Педліцей” 
13.05.2018    
“Галичина” Львів                              –      “КДЮСШ” Нетішин
13.05.2018    
ДЮСШ Верес Рівне                          –      “ДЮСШ-1” Хмельницький
13.05.2018    
“Поділля” Хмельницький                –      “БЛІСП-КДЮСШ” Березне 
13.05.2018    
ФК “Янтарний” Новояворівськ       –      ФК “Локомотив” Львів

   17 тур   

20.05.2018    ФК “Янтарний” Новояворівськ         –      “Спарта” Чернівці 
20.05.2018    
ФК “Локомотив” Львів                        –      “Поділля” Хмельницький 
20.05.2018    
“БЛІСП-КДЮСШ” Березне                  –      ДЮСШ Верес Рівне
20.05.2018    
“ДЮСШ-1” Хмельницький                 –      “Галичина” Львів
20.05.2018    
“КДЮСШ” Нетішин                             –      “Чортків-Педліцей”

   18 тур   

27.05.2018    “Спарта” Чернівці                             “КДЮСШ” Нетішин
27.05.2018    
“Чортків-Педліцей”                       –      “ДЮСШ-1” Хмельницький
27.05.2018    
“Галичина” Львів                          –       “БЛІСП-КДЮСШ” Березне
27.05.2018     
ДЮСШ Верес Рівне                     –      ФК “Локомотив” Львів
27.05.2018     
“Поділля” Хмельницький           –      ФК “Янтарний” Новояворівськ