“Спарта” U-7 – переможець дитячого футбольного турніру “Sparta Football Cup” (04-05.03.2023)

4 та 5 березня у залі ФОК “Олімпія” пройшов благодійний дитячий футбольний турнір на підтримку ЗСУ “Sparta Football Cup” у віковій категорії U-7, 2016 р.н., участь у якому взяли 8 команд з Чернівецької, Івано-Франківської таКиївської областей. Турнір організований ДЮСШ “Спрта” за підтримки Асоціації футболу Чернівецької області та Чернівецької міської ради.

Формат турніру: 1 етап – груповий етап (2 групи по 4 команд), 2 етап – плей-офф та матчі за місця ; кількість гравців – 4+1; тривалість матчу –  25 хв. без перерви; зал – розмір 40м × 20м.

Склад “Спарти”: Кучерук Олександр, Тимофіїв Макар, Лялюк Марк, Глушаниця Михайло, Ткачик Лук’ян, Злий Максим, Пилипенко Михайло, Поцелуйко Ярослав.
Тренер: Михайло Боднар.

Фотоальбом “Sparta Football Cup” (U-7, 2016 р.н.)

• Спарта – Буковина – 1:4 (ВІДЕО)

Після матчів групового етапу команди розмістилися наступним чином (див. фото вище). Згідно регламенту турніру наступного ігрового дня плей-офф складався із двох матчів – півфінали та матчі за місця

05.03.2023 – другий ігровий день

• 3В – 4А: Дружба – Довбуш – 2:0
  • 3А – 4В: Ураган – ФСК Чернівці – 1:1 (пен. 1:0)
  • 1В – 2А: Буковина – Новоселиччина – 3:1
  • 1А – 2В: Кіцмань – Спарта – 5:7 (ВІДЕО)
  • Матч за 7-8 м.: Довбуш – ФСК Чернівці – 0:3
  • Матч за 5-6 м.: Дружба – Ураган – 1:0
  • Матч за 3-4 м.: Новоселиччина – Кіцмань – 1:4
  • ФІНАЛ: Буковина – Спарта – 0:0 (пен. 2:3) (ВІДЕО)

Спарта, посівши другу сходинку в групі В у півфіналі з МСК Кіцмань, який став переможцем групи А. Півфінальний матч видався дуже захоплюючим, команди продемонстрували чудову гру, запеклу боротьбу, тримаючи вболівальників в напрузі до останніх секунд. За дві хвилини до завершення матчу був 5:5, а вже за хвилину спартанці відзначилися двома голами, чим забезпечили вихід до фіналу “Sparta Football Cup”. У фіналі підопічні Михайла Боднара зустрілися із командою КЗ ДЮСШ Буковина, якою керує досвідчений і кваліфікований Олександр Бужак. У матчі групового етапу спартанці поступилися суперникам, тож у фіналі прагнули реабілітуватися. Матч проходив на зустрічних курсах, однак гострі контратаки то однієї, то іншої команди не завершувалися взяттям воріт. У основний час переможця не було визначено, а у серії післяматчевих пенальті влучнішими виявилися юні футболісти Спарти, які і святкували перемогу в благодійному турнірі на підтримку ЗСУ.