Спарта U-7 здобуває срібні нагороди Rukh Kids Cup

28-30 жовтня на базі Академії ФК Рух проходив турнір Rukh Kids Cup серед команд наймолодшої вікової категорії – U-7 (2016 р.н.). В турнірі взяли участь 12 команд зі Львова, Івано-Франківська, Чернівців, Тернополя та  Одеси.

Формат турніру: 1 етап – груповий етап (3 групи по 4 команди), 2 етап – Golden League / Silver League; кількість гравців – 4+1; тривалість матчу –  22 хв. без перерви; зал – розмір 40м × 20м/

Склад команди: Кучерук Олександр, Глушаниця Михайло, Тимофієв Макар, Шрамко Гліб, Лялюк Марк, Злий Максим, Сергєєв Владислав.
Тренер: Михайло Боднар.

28.10.2022 – перший ігровий день (Група С)

  • Спарта – Ягелонія – 6:0
  • Спарта – Рух 40 – 1:1
  • Спарта – Ураган – 3:1

Спарта виступала у групі С, де набрала 7 очок – дві перемоги та нічия, чим забезпечила собі перше місце в групі та відповідно вихід до Golden League турніру.

29.10.2022 – другий ігровий день (Golden League)

  • Спарта – Лідер Червоноград – 7:1
  • Спарта – ФК Львів – 1:2
  • Спарта – Nanokids Одеса – 2:1

30.10.2022 – третій ігровий день (Golden League)

  • Спарта – Ягелонія – 2:1
  • Спарта – Junior Club – 1:2

ФОТО з Rukh Kids Cup

За підсумками двох наступних ігрових днів Спарта зіграла 5 матчів, у яких показала гарну змістовну гру, здобула 3 перемоги, у двох матчах поступилась ФК Львів та Junior Club з мінімальним рахунком 1:2. Та це не завадило здобути срібні нагороди турніру і симпатії організаторів та вболіввльників. Індивідуальну нагороду “Кращий гравець команди” отримав Олександр Кучерук. Найвищою нагороду від організаторів Rukh Kids Cup “Кращий гравець ТУРНІРУ” відзначений наш футболіст Марк Лялюк, який до речі ввійшов до трійки бомбардирів турніру – на його рахунку 11 голів.

//

Михайло Боднар зазначив, що перед турніром ставилось завдання показати хорошу командну гру та потрапити до Golden League. Тренер радуіє, що більшість гравців виправдали сподівання та показали досить не поганий рівень, а дехто навіть здивував своєю грою. Перебуваючи на території Академії ФК Рух вдалося зустріти гравців “Динамо” та “Шахтаря”, зробити з ними фотографії та взяти афтографи, після зустрічі зі своїми кумирами діти отримали хороший стимул перед фінальними іграми на турнірі. В цілому Михайло Миколайович вважає турнір успішним – хлопці отримали надзвичайно важливий досвід, граючи з сильними командами на турнірі такого рівня.