TOP-10 голів “Спарти” U-17 та U-15 в осінній частині сезону 2021/2022 ДЮФЛУ

Сезон 2021/2022 є ювілейним п’ятим для ДЮСШ “Спарта”. Так, вперше наш клуб заявився для виступів у Чемпіонатах України у сезоні 2017/2018 рр. З того часу проведено багато роботи – як у формуванні та вдосконаленні тренувального процесу так і в селекційній роботі. І в цьому році можемо стверджувати, що результати турнірних таблиць 5 групи першої ліги після осінньої частини сезону є закономірним та заслуженим результатом важкої багаторічної праці.

Представляємо Вашій увазі TOP-10 голів “Спарти” U-17 та U-15 (за версією тренерського складу), забитих в осінній частині Чемпіонату України (Перша ліга ДЮФЛУ, 5 група). Вибір до топ-десятки був надзвичайно непростий, адже в 11 матчах осінньої частини команда Андрія Мельничука забила у ворота суперників 42 голи, а підопічні Івана Папазова відзначилися 29 разів. Тому при виборі голів до топ десятки оцінювалися не просто видовищність і яскравість голу та дії гравця, який його забив, але і дії асистента, і командні дії в цілому, а також – важливість конкретного голу. Хоча ще раз підкреслимо, що усі забиті голи прекрасні і важливі, і зробили свій внесок до скарбнички “Спарти”.

А зараз – оголошуємо голосування за кращий гол у кожній віковій категорії, яке триватиме до моменту виходу з відпустки – 10 січня 2022 р. Переможець отримає приз від президента клубу Олега Кердея та магазину Sparta-Shop.

Обрати кращий гол та віддати свій голос можна під відповідними дописами на наших сторінках в Instagram та Facebook. Відео також можна переглянути на офіційному каналі “Спарти” в YouTube.