ДЮФЛУ (І ліга). “Спарта” Чернівці – “КДЮСШ ХАЕС“ Нетішин (8 тур, 23.10.2021)

У суботу 23 жовтня на стадіоні “Хет-Трик Арена” в рамках 8 туру Чемпіонату України (ДЮФЛУ, Перша ліга, 5 група) “Спарта” приймала команди вікових категорії U-17 та U-15 “КДЮСШ ХАЕС” Нетішин (Хмельницька обл.). Спочатку на поле вийши старші юнаки – попри те, що спартанці повністю контролювали гру та володіли м’ячем, вразити ворота суперників у першому таймі рахунок відкрито не було. Усі вісім м’ячів “Спарта” U-17 забила у другому таймі. “Спарта” U-15 мала кілька гарних нагод відзначитися у першому таймі, проте першими забили саме нетішинські футболісти – за 3 хвилини до закінчення першого тайму. Другий тайм розпочався із атак спартанців і на 43 хв. рахунок був вже 2:1 на нашу користь, потім наші футболісти забили ще двічі, гості забили свій другий гол наприкінці зустрічі. Дві перемоги та 6 очок до клубного заліку – такий результат “Спарти” у 8 турі.

Матч “Спарти” U-17 вписується до сторінок історії клубу, як матч із найбільшою кількістю забитих “Спартою” м’ячів у Чемпіонатах України. Попередній рекорд протримався рік – у матчі 7 туру 17 жовтня 2020 р. (сезон 2020/2021) між командами U-17 “Ніка-05” Івано-Франківськ – “Спарта” Чернівці спартанці забили 6 голів (Армен Варданян – 2, Максим Тодощук – 4).

U-17  “Спарта” Чернівці  – “КДЮСШ ХАЕС” Нетішин – 8:0 (0:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Роман Гордій (Олександр Харавюк, 67), Дмитро Юрійчук, Данііл Романішин, Олександр Павлюк (капітан команди, Іван Козмуляк, 67), Антон Бельцик (Олександр Таріца, 66), Георгій Митрик, Антон Спіжавка (Іоан Урсакі, 66), Валентин Ластовка, Андрій Ільченко (Дмитро Фарбатюк, 38), Валерій Дібаєв, Юрій Кульчак.
Тренер: Андрій Мельничук.

Голи: Митрик Г. (41, 65), Бельцик А. (54), Юрійчук Д. (57), Ластовка В. (69, 70, 78), Фарбатюк Д. (71).

Результати інших матчів восьмого туру Групи 5, U-17:

• Єврошпон Смига – ФСК Чернівці – 2:1
  • ДЮСШ-1 Хмельницький – ТОДЮСШ Копичинці – 7:1
  • ДЮСШ-3 Івано-Франківськ – ФК Калуш –  5:2
  • ДЮСШ-АІК Чуднів – БЛІСП-КДЮСШ Березне – 0:0

Турнірна таблиця  U-17 (станом на 24.10.2021)

10 ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) 8 1 0 7 9:27 3

U-15  “Спарта” Чернівці  – “КДЮСШ ХАЕС” Нетішин – 4:2 (0:1) (ВІДЕО)

Склад команди: Назарій Баланюк, Микола Каралаш (капітан команди, Андрій Репецький, 69), Олексій Орлов, Іван Угура, Артем Кондратюк (Олександр Ластівка, 69), Олександр Красовський, Артем Іліка, Микола Гначук (Максим Дудніцький, 36), Іван Ліфенцев (Даріл Алієв, 65), Дмитро Парпієв (Максим Калинюк, 67), Микита Фірсов (Данило Гудим, 67).
Запасні: Владислав Кісіль, Нікіта Яцюк.
Тренер:
 Іван Папазов.

Голи: Угура І. (41), Красовський О. (43), Ліфенцев І. (47), Фірсов М. (63).

Результати інших матчів восьмого туру Групи 5, U-15:

• Єврошпон Смига – ФСК Чернівці – 4:1
  • ДЮСШ-1 Хмельницький – ТОДЮСШ Копичинці – 4:0
  • ДЮСШ-3 Івано-Франківськ – ФК Калуш –  1:0
  • ДЮСШ-АІК Чуднів – БЛІСП-КДЮСШ Березне – 1:0

Турнірна таблиця  U-15 (станом на 24.10.2021)

10 ФСК Чернівці (Чернівці) 8 0 0 8 2:21 0

Після 8 туру “Спарта” і надалі посідає першу сходинку клубного заліку та очолює турнірні таблиці обох вікових категорій, відрив у 7 очок від найближчого переслідувача  ДЮСШ-1 Хмельницький зберігається. У останньому турі першого кола 30 жовтня “Спарта” гратиме у Калуші з ФК “Калуш”.