“Спарта” U-10 – срібний призер “Kovel Cup Time-2021”

З 13 по 15 лютого у Ковелі проходив Дитячо-юнацький фестиваль футболу “Kovel Cup Time-2021” серед дітей 2012 р.н. На турнірі представлено команди юнаків та дівчат із Чернівців, Рівного, Луцька, Львівської та Волинської областей.

Формат турніру: груповий етап (3 групи по 4 команди), стикові матчі за місця, півфінали та фінал; кількість гравців 4+1: тривалість матчу – 1 тайм 20 хв.; зал: 40м × 20м, покриття паркет.

Склад команди: Куруляк Данило, Колосінський Марк, Чаховський Сергій, Луцяк Іван, Ілюк Андрій, Гнатів Матвій, Піц Іван, Василеський Сергій, Ясинівський Павло, Поліщук Богдан, Івасюк Єгор.
Тренер: Гій Юрій Володимирович, Ленюк Володимир Олегович.

за 3 ігрові дні команда провела 6 матчів, у 5-ти з яких здобула перемоги, у фіналі в основний час був зафіксований нічийний рахунок, а у серії післяматчевих пернальті наші хлопці поступилися.

  • “Люблинець” – “Спарта” –  2:4
  • “ДЮСШ-1” Ковель (дівч.) – “Спарта” – 0:7
  • “ДЮСШ-2” Луцьк – “Спарта” – 1:7
  • “Спарта” – “Волинь” Луцьк – 3:0
  • півфінал Спарта” – “Олімпія” Луцьк – 3:1
  • фінал Спарта” – “Тайм” Ковель – 1:1 (пен. 0:2)

Індивідуальною нагородою “Кращий гравець турніру” організатори відзначили нападника “Спарти” Богдана Поліщука, ще одну нагороду (від ТМ “Gera”), як кращий гравець команди отримав Андрій  Ілюк Кращим тренером турніру став Володимир Ленюк, для якого цей турнір також став дебютним виїзним турніром у якості тренера. Зазначимо, що Володимир є випускником ДЮСШ “Спарта”, і не так давно працює з командою 2012 р.н. на пару із Юрієм Володимировичем Гієм, якому через об’єктивні причини не вдалося поїхати на даний турнір.

. .

Коментар Володимира Ленюка: “Турнір дуже класний, організація на найвищому рівні. Діти задоволені, десь моментами не догравали, але в цілому виконували те, що ми від них хотіли. Колеги тренери виділили нашу команду, як найсильнішу на турнірі, трохи не пощастило, хоча й мали достатньо нагод у фінальному матчі, але забити більше голів в основний час не вдалося, а пенальті – то вже лотерея. Всі молодці, відзначати когось одного не буду, бо грала команда, тому всі хлопці молодці. Будемо працювати і наступного разу попробуємо не доводити до тієї лотереї”.

ФОТО: “Спарта-2012” на “Kovel Cup Time-2021” (13-15.02.2021)