Представляємо новий логотип “Спарти”

З нагоди 5-річчя клубу представляємо нову емблему. Символічно, що представлення приурочене саме до Дня міста Чернівці.

Ребрендинг – це не просто данина моді та новый логотип. Цим ми хочемо підкреслити свій курс, свої прагнення та наміри. А зараз розкажемо про символізм нової емблеми:

🔺️Форма – геральдичний щит, але не традиційний, як за виглядом, так і за пропорціями. Щит – основний фоновий елемент в геральдиці. Його форма, його індивідуальність зображення зумовлена відмовою від круглого спартанського щита. Проте, щит доповнений легко впізнаваним спартанським шоломом.
🔺️На назву команди та її географічну прив’язку вказують відповідні надписи, також вказаний рік створення клубу – 2015. Надписи виконані в шрифтах, що асоціюються із Спартою.
🔺️Ліва частина щита, виконана у стилістиці міських контурів, що також легко впізнаються (і не тільки чернівчанами). Вони несуть як естетичне навантаження, так і прив’язку клубу до рідного міста.
🔺️Назва клубу написана на стрічці, що окантовує щит і плавно перетікає по спіралі у футбольний м’яч. Сенс такого розміщення в поєднанні назви футбольного клубу з його прагненнями. Спіралеподібна форма говорить про бажання до перманентного розвитку та прогресивної еволюції, незалежно від відносної молодості клубу.
🔺️Колір – червоний, символізує хоробрість, сміливість, мужність, безстрашність, великодушність… червоному кольору відповідає планета Марс, що додатково має натякати на бойовий дух тих, хто носить емблему клубу.
🔺️В геральдиці максимальна кількість червоного в Іспанії. “Спарта” сповідує інтелектуальний футбол, з бажанням максимального контролю м’яча та гри. Тому вибір кольорової гами має не тільки “історичний сенс”, а і сучасні футбольні паралелі, помножені на прагнення клубу.