“Спарта” U-15 на CUPA PRIETENIEI (Brasov, Romania)

З 7 по 9 лютого “Спарта” U-15 взяла участь у Міжнародному футбольному турнірі CUPA PRIETENIEI (Brasov, Romania). Учасниками турніру були 12 колективів, з Румунії та України. Матчі проходили на відкритому повітрі на полі із штучним покриттям. Це був перший турнір у Новому році для команди U-15, який служив проміжним підсумком першої частини підготовчого періоду до Чемпіонату ДЮФЛУ.

Формат турніру: груповий етап, стикові матчі, матчі за місця; тривалість матчу – 2 тайми по 30 хв.; кількість гравців 11×11; поле: розмір 105м×68м, покриття – штучне.

Склад команди: Бельцик Антон, Гордій Роман, Дібаєв Валерій, Жук Євгеній, Ільченко Андрій, Когут Денис, Ластовка Валентин, Лупушор Євгеній, Митрик Георгій, Олійник Кирил, Павлюк Олександр, Райлян Ярослав, Романішин Диниїл, Фарбатюк Дмитро, Чорнописький Олександр, Юрійчук Дмитро.
Тренер команди: Андрій Мельничук.

На турнірі зіграли п’ять матчів, найважчим видався другий ігровий день, коли провели 3 матчі. В групі С “Спарта” зайняла 2 місце, у стиковому матчі за 5-8 місця грала з кращою третьою командою серед трьох груп, в якому поступилася, тому в останній ігровий день боролися за 7 місце.

Перший ігровий день – 07.02.2020

 • “Спарта” Чернівці – ACSKT 06 Brasov – 1:2 (ВІДЕО)
  Гол: Ярослав Райлян

Другий ігровий день – 08.02.2020

 • AS SR BRASOV -“Спарта” Чернівці – 2:2 (ВІДЕО)
  Голи: Олександр Чорнописький, Олександр Павлюк
 • ACADEMICA TM – “Спарта” Чернівці – 2:3 (ВІДЕО)
  Голи: Ярослав Райлян (2), Андрій Ільченко (пен)
 • “Спарта” Чернівці – INFINITY TARNAVE – 1:3 (ВІДЕО)
  Гол: Ярослав Райлян

Третій ігровий день – 09.02.2020

 • CSM RM SARAT -“Спарта” Чернівці – 2:1 (ВІДЕО)
  Гол: Євгеній Жук