ДЮФЛУ (І ліга). 5 тур. 06.10.2019. “Спарта” Чернівці – “Динамо” Львів

6 жовтня у день міста “Спарта” приймала на ФОК “Олімпія” львівське “Динамо” в рамках 5 туру Чемпіонату України (Перша ліга ДЮФЛУ).

U-17  “Спарта” Чернівці – “Динамо” Львів – 1:0 (0:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Віталій Дзюбенко, Іван Бажанський (капітан команди), Михайло Студінікін, Петро Каралаш, Степан Шкіндюк,  Павло Малик,  Артем Бессонов, Андрій Шах, Володимир Чобан, Юрій Данилюк, Максим Гараміта.
Запасні:  Микита Чоботар, Віктор Салагор, Олександр Доскалюк, Микола Палагнюк, Нікіта Санжаревський, Денис Вакарашу.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Данилюк Ю. (Відео)

Попередження: Гараміта М.

Команда Ігор Пе Ні По М`ячi Очки
Ураган Ів.-Франківськ  5 4 1 0 18-5 13
Зінедін Ужгород  5 4 1 0 13-5 13
ФК Минай  5 3 1 1 9-3 10
Спарта Чернівці   5 3 1 1 4-5 10
СДЮШОР-4 Львів  5 3 1 1 15-7 10
ФК Янтарний Новояворівськ  5 2 0 3 5-9 6
ФК Калуш  5 1 1 3 6-13 4
Динамо Львів  5 1 0 4 6-7 3
Вікторія-Ліцей Ів.-Франківськ  5 1 0 4 5-14 3
Арсенал Глибока  5 0 0 5 1-14 0

 

U-15 “Спарта” Чернівці – “Динамо” Львів – 0:2 (0:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Роман Гордій, Георгій Митрик, Дмитро Тонін, Олександр Павлюк (капітан команди), Віктор Олійник, Андрій Ільченко, Валерій Дібаєв, Валентин Ластовка,  Євгеній Жук, Дмитро Юрійчук, Дмитро Фарбатюк.
Запасні: Олександр Харавюк, Олександр Чорнописький, Козик Владислав, Степан Страшгной, Микола Гначук, Євгеній Левицький Петро Борис.
Тренер: Артем Меркушов.

Команда Ігор Пе Ні По М`ячi Очки
Динамо Львів  5  3 2 0  9-1 11
Вікторія-Ліцей Ів.-Франківськ  5  3 2 0 11-5 11
ФК Калуш  5  3 1 1 12-7 10
Ураган Ів.-Франківськ  5  3 0 2 10-7 9
ФК Янтарний Новояворівськ  5  2 3 0 11-3 9
Арсенал Глибока  5  2 1 2 6-6 7
СДЮШОР-4 Львів  5  1 3 1 5-5 6
Зінедін Ужгород  5  0 2 3 4-11 2
Спарта Чернівці   5  0 1 4  2-9
ФК Минай  5  0 1 4  1-17 1

У загальному заліку “Спарта” з 11-ма очками знаходиться на 8 сходинці.

ФОТО: “Спарта” Чернівці – “Динамо” Львів

У наступному турі у неділю 13 жовтня на стадіоні “Хет-Трик Арена” в Івано-Франківську о 14:00 (U-17) та  о 16:00 (U-15) відбудуться матчі проти місцевого “Урагану”.