Календар, сезон 2019/2020
Тур | Дата | Господарі | М`ячi | Гості |
---|---|---|---|---|
Тур 1 | 08-09-2019 | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | ФК Калуш | |
Динамо Львів | Арсенал смт.Глибока | |||
Ураган Івано-Франківськ | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |||
Спарта Чернівці | СДЮШОР-4 Львів | |||
ФК Янтарний Новояворівськ | ФК Минай – | |||
Тур 2 | 15-09-2019 | ФК Калуш | ФК Минай – | |
СДЮШОР-4 Львів | ФК Янтарний Новояворівськ | |||
Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | Спарта Чернівці | |||
Арсенал смт.Глибока | Ураган Івано-Франківськ | |||
УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | Динамо Львів | |||
Тур 3 | 22-09-2019 | Динамо Львів | ФК Калуш | |
Ураган Івано-Франківськ | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |||
Спарта Чернівці | Арсенал смт.Глибока | |||
ФК Янтарний Новояворівськ | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |||
ФК Минай – | СДЮШОР-4 Львів | |||
Тур 4 | 29-09-2019 | ФК Калуш | СДЮШОР-4 Львів | |
Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | ФК Минай – | |||
Арсенал смт.Глибока | ФК Янтарний Новояворівськ | |||
УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | Спарта Чернівці | |||
Динамо Львів | Ураган Івано-Франківськ | |||
Тур 5 | 06-10-2019 | Ураган Івано-Франківськ | ФК Калуш | |
Спарта Чернівці | Динамо Львів | |||
ФК Янтарний Новояворівськ | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |||
ФК Минай – | Арсенал смт.Глибока | |||
СДЮШОР-4 Львів | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |||
Тур 6 | 13-10-2019 | ФК Калуш | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |
Арсенал смт.Глибока | СДЮШОР-4 Львів | |||
УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | ФК Минай – | |||
Динамо Львів | ФК Янтарний Новояворівськ | |||
Ураган Івано-Франківськ | Спарта Чернівці | |||
Тур 7 | 20-10-2019 | Спарта Чернівці | ФК Калуш | |
ФК Янтарний Новояворівськ | Ураган Івано-Франківськ | |||
ФК Минай – | Динамо Львів | |||
СДЮШОР-4 Львів | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |||
Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | Арсенал смт.Глибока | |||
Тур 8 | 24-10-2019 | ФК Калуш | Арсенал смт.Глибока | |
УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |||
Динамо Львів | СДЮШОР-4 Львів | |||
Ураган Івано-Франківськ | ФК Минай – | |||
Спарта Чернівці | ФК Янтарний Новояворівськ | |||
Тур 9 | 27-10-2019 | ФК Янтарний Новояворівськ | ФК Калуш | |
ФК Минай – | Спарта Чернівці | |||
СДЮШОР-4 Львів | Ураган Івано-Франківськ | |||
Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | Динамо Львів | |||
Арсенал смт.Глибока | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |||
Тур 10 | 03-11-2019 | ФК Калуш | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |
Арсенал смт.Глибока | Динамо Львів | |||
Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | Ураган Івано-Франківськ | |||
СДЮШОР-4 Львів | Спарта Чернівці | |||
ФК Минай – | ФК Янтарний Новояворівськ | |||
Тур 11 | 10-11-2019 | ФК Минай – | ФК Калуш | |
ФК Янтарний Новояворівськ | СДЮШОР-4 Львів | |||
Спарта Чернівці | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |||
Ураган Івано-Франківськ | Арсенал смт.Глибока | |||
Динамо Львів | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |||
Тур 12 | 12-04-2020 | ФК Калуш | Динамо Львів | |
УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | Ураган Івано-Франківськ | |||
Арсенал смт.Глибока | Спарта Чернівці | |||
Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | ФК Янтарний Новояворівськ | |||
СДЮШОР-4 Львів | ФК Минай – | |||
Тур 13 | 17-04-2020 | СДЮШОР-4 Львів | ФК Калуш | |
ФК Минай – | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |||
ФК Янтарний Новояворівськ | Арсенал смт.Глибока | |||
Спарта Чернівці | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |||
Ураган Івано-Франківськ | Динамо Львів | |||
Тур 14 | 26-04-2020 | ФК Калуш | Ураган Івано-Франківськ | |
Динамо Львів | Спарта Чернівці | |||
УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | ФК Янтарний Новояворівськ | |||
Арсенал смт.Глибока | ФК Минай – | |||
Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | СДЮШОР-4 Львів | |||
Тур 15 | 03-05-2020 | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | ФК Калуш | |
СДЮШОР-4 Львів | Арсенал смт.Глибока | |||
ФК Минай – | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |||
ФК Янтарний Новояворівськ | Динамо Львів | |||
Спарта Чернівці | Ураган Івано-Франківськ | |||
Тур 16 | 10-05-2020 | ФК Калуш | Спарта Чернівці | |
Ураган Івано-Франківськ | ФК Янтарний Новояворівськ | |||
Динамо Львів | ФК Минай – | |||
УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | СДЮШОР-4 Львів | |||
Арсенал смт.Глибока | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |||
Тур 17 | 17-05-2020 | Арсенал смт.Глибока | ФК Калуш | |
Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | |||
СДЮШОР-4 Львів | Динамо Львів | |||
ФК Минай – | Ураган Івано-Франківськ | |||
ФК Янтарний Новояворівськ | Спарта Чернівці | |||
Тур 18 | 24-05-2020 | ФК Калуш | ФК Янтарний Новояворівськ | |
Спарта Чернівці | ФК Минай – | |||
Ураган Івано-Франківськ | СДЮШОР-4 Львів | |||
Динамо Львів | Вікторія-ліцей Івано-Франківськ | |||
УРДЮСШ-ДЮШФ Зінедін Ужгородський р-н | Арсенал смт.Глибока |