ДЮФЛУ (І ліга). 16 тур. 12.05.2019. “Спарта” Чернівці – “Еліта-Буд” Нетішин

12 травня в 16 турі Чемпіонату України (Перша ліга ДЮФЛУ) “Спарта” в Чернівцях приймала “Еліту-Буд” з Нетішина. У виїзних матчах першого кола (7 тур, 21.10.2019) матчі в обох вікових категоріях завершилися унічию: 1:1 (U-17) та 0:0 (U-15).

U-17 “Спарта” Чернівці – “Еліта-Буд” Нетішин – 1:4 (0:2) (ВІДЕО)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Станіслав Клюсик, Віктор Крицан, Максим Мотрюк, Артур Гнідий, Михайло Боднар (капітан команди), Владислав Андрієць, Віктор Салагор, Володимир Чобан, Максим Гараміта, Денис Вакарашу.
Запасні: Вадим Гура, Іон Скутарь, Микола Палагнюк, Юрій Попюк, Степан Шкіндюк, Віталій Урсуляк.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Гараміта М.

Попередження: Крицан В.

U-15 “Спарта” Чернівці – “Еліта-Буд” Нетішин – 0:0 (0:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Микита Чоботар, Іван Бажанський, Михайло Студінікін, Кирил Олійник, Петро Каралаш (капітан команди), Мар’ян Николайчук, Олександр Доскалюк, Павло Малик, Юрій Данилюк, Іван Вуєчко, Андрій Шах.
Запасні: 
Тарас Чев’юк, Олександр Павлюк, Віктор Остафійчук.
Тренер: 
Іван Папазов.

У двох матчах, що залишилися в сезоні 2018/2019 зустрічаємось на виїзді 19 травня з ДЮСШ-1 Хмельницький, а 26 травня приймаємо “Кристал” Чортків. Обидва тури обіцяють бути напруженими. Адже для U-17, які після власної поразки та  перемоги СДЮШОР-4 Львів у іншому матчі 16 туру, опинилися на останній сходинці в своїй групі, перемога – єдиний шанс покинути останній рядок турнірної таблиці. Що стосується U-15, то зараз команда перебуває на 3 місці, випереджаючи на 1 очко ДЮСШ-1, і все буде вирішуватися в їх очному протистоянні, на 2 очки від “Спарти” відстає “Динамо” Львів та ФК “Янтарний” Новояворівськ. Тобто усі 4 колективи претендують на те, щоб зайняти підсумкову третю сходинку.

ФОТО “Спарта” Чернівці – “Еліта-Буд” Нетішин