Виступ “Спарти” U-15 на “Весняних ластівках”

Для вікової категорії U-15 (юнаки 2004-2005 р.н.) турнір “Весняні ластівки” проводився на штучному покритті стадіону ФОК “Олімпія” з 27 по 30 березня. Участь у турнірі взяли 10 колективів з Чернівців, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Луцька, Вінниці, Тернополя та області.

Формат турніру: груповий етап + стикові матчі; кількість гравців 11×11; тривалість матчу – 2 тайми по 30 хв.; розмір поля – 105м×68м, покриття – штучне.

Склад команди: Бажанський Іван, Вуєчко Іван, Данилюк Юрій, Доскалюк Олександр, Каралаш Петро (капітан команди), Малик Павло, Мироник Микола, Митрик Георгій, Николайчук Мар’ян, Олійник Кирил, Остафійчук Віктор, Павлюк Олександр, Студінікін Михайло, Тодощук Максим, Чев’юк Тарас, Чоботар Микита, Шах Андрій.
Тренери: Іван Папазов, Андрій Мотовилець.

В групі “Спарта” зіграла 4 матчі – 2 нічиї – з ДЮСШ Тернопіль та “Надією” Копиченці (за яку, до речі, виступали більшість гравців чортківського “Кристала”, що є лідером 5 групи Першої ліги ДЮФЛУ), поразка від “Блохіна-Бєланова” та перемоа над “Прикарпаттям”. Проте у групі хлопці посіли 4 сходинку, тому боролися за 7-8 місце. Турнір показав як пройшов підготовчий період та на що потрібно звернути особливу увагу за той час, що залишився до старту другого кола Чемпіонату. Нагадаємо, що перші матчі другого кола, а це 12 тур, ми проведемо у суботу 13 квітня на стадіоні ФОК “Олімпія”