“Спарта” U-13 на “Галицькій зимі-2019” у Львові

З 21 по 23 січня на стадіоні “Сокіл” у Львові та стадіоні ім. Б. Маркевича у Винниках проходив турнір з футболу “Галицька зима” серед юнаків 2006 р.н. У турнірі взяло участь 20 команд зі всієї України – 4 групи по 5 команд. “Спарта” потрапила в групу Б, де зустрілася з такими командами: “Кривбас” Кривий Ріг, “Галичина” Львів, “Зміна” Біла Церква, “Надія” Кам’янське.

Формат турніру: груповий етап, стикові матчі; кількість гравців – 11; тривалість – 2 тайми по 20 хв.; поле – стандартне, покриття – штучне.

Склад команди: Бельцик Антон, Виклюк Даніель, Гордій Роман, Гуменюк Микола, Кінищук Дмитро, Козик Владислав, Кушнір Вадим, Кушнір Любомир, Кушнір Олександр, Мойсюк Стас, Мудрей Дмитро, Нацюк Валентин, Топор Денис, Финюк Еміліан,Чернівчан Андрій, Чорнописький Олександр.
Тренер: Оставков Ігор Володимирович.

Перший ігровий день – 21.01.2019

  • “Спарта” – “Кривбас” Кривий ріг  – 0:4
  •  “Спарта” – “Галичина” Львів – 2:0

Другий ігровий день – 22.01.2019

  • “Спарта” – “Надія” Кам’янське – 1:0
  • “Спарта” – “Зміна” Біла Церква – 0:7

Третій ігровий день – 23.01.2019

  • Матч за 9-10 місце. “Атлет” Київ –  “Спарта” – 4:0

Тренер “Спарти” Ігор Оставков зазначив, що моментами команда демонструвала непогану гру, гравці, які провели з командою вже 6 місяців розуміють принципи, за якими працює клуб, правильно розміщуються та переміщуються на полі. Але разом з тимвідчувається брак техніки, через неправильне застосування базової техніки прийому та передачі м’яча команда втрачала м’яч, а повертатися в оборону не завжди встигали. Завдяки участі в турнірі також вдалося переглянути нових футболістів команди, а також потенційних новачків, які незабаром можуть підсилити команду.