“Спарта” вступила на Фестивалі Футболу до дня Святого Миколая
17 та 18 грудня у залі ФОК “Олімпія” проходив Фестиваль Футболу для юних футболістів 2011 р.н. та 2012 р.н., присвячений Дню Святого Миколая. Взяли участь у Фестивалі і наші спартанці.
У віковій категорії 2011 р.н. взяли участь 8 команд. Наші результати представлені нижче:
- Буковина3 – Спарта – 0:0
- Спарта – BabyTime – 0:3
- Буковина1 – Спарта – 2:1
- Спарта – Буковина – 0:1
18 грудня зіграли свої футбольні матчі у віковій категорії 2012 р.н., тут участь взяли 4 команди.
- Юніор – Спарта – 1:0
- Спарта – Чемпіон – 0:2
- Дружба – Спарта – 0:3
Як зазначив тренер “Спарти” U-8 та U-7 Олександр Доскалюк: “Такі заходи є дуже важливими для дітей, сприяють популяризації футболу, дозволяють відчути дітям змагальний дух і об’єднують їх як команду. На початковому етапі результат ніколи не ставимо на перше місце, головне – отримувати задоволення.”






