ДЮФЛУ (І ліга). 2 тур. 16.09.2018. “Спарта” Чернівці – “КБУ ДЮСШ” Чернівці

У неділі 16 вересня на стадіоні “Ленківці” відбувся матч 2-го туру Чемпіонату України (1 ліга ДЮФЛУ) між двома чернівецькими командами – “Спартою” та КБУ ДЮСШ. Матч старших юнаків закінчився поразкою спартанців з рахунком 1:2, обидва голи пропустили зі стандартних положень (кутовий удар) наприкінці першого тайму, у другому таймі вдалося відіграти один м’яч – зі штрафного забив Владислав Андрієць. Молодші юнаки домінували протягом всієї гри і здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0, голи Павло Малик, Максим Тодощук та Іван Вуєчко.

U-17  “Спарта” Чернівці – “КБУ ДЮСШ” Чернівці – 1:2 (0:2) (ВІДЕО)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Максиміліан Канжа, Михайло Боднар, Максим Андрейчук, Максим Мотрюк, Віктор Салагор, Владислав Андрієць, Іон Скутарь, Максим Гараміта, Станіслав Клюсик (капітан команди), Віталій Урсуляк.
Запасні:  Вадим Гура, Олександр Вирнов, Костянтин Кравчук, Юрій Попюк, Андрій Ільницький.
Тренер: Іван Папазов.

Голи: Андрієць В.

Попередження: Клюсик С., Андрейчук М., Скутарь І., Андрієць В.

U-15  “Спарта” Чернівці – “КБУ ДЮСШ” Чернівці – 3:0 (1:0) (ВІДЕО)

Склад команди: Микита Чоботар, Іван Бажанський, Максим Біляк, Петро Каралаш (капітан команди), Кирил Олійник, Павло Малик,  Олександр Доскалюк, Богдан Туряк, Юрій Данилюк, Іван Вуєчко, Максим Тодощук.
Запасні: Тарас Чев’юк, Мар’ян Николайчук, Григорій Вознюк, Денис Урсатій, Максим Воробець.