Календар, сезон 2018/19

 

 Тур 1 08-09-2018 Кристал Чортків КБУ ДЮСШ Чернівці
09-09-2018 Буковина Чернівці Спарта Чернівці
СДЮШОР-4 Львів ДЮСШ-1 Хмельницький
ФК Янтарний Новояворівськ ФК Самбір Самбір
КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин Динамо Львів
 Тур 2 16-09-2018 Спарта Чернівці КБУ ДЮСШ Чернівці
Динамо Львів Кристал Чортків
ФК Самбір Самбір КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
ДЮСШ-1 Хмельницький ФК Янтарний Новояворівськ
Буковина Чернівці СДЮШОР-4 Львів
 Тур 3 23-09-2018 СДЮШОР-4 Львів Спарта Чернівці
ФК Янтарний Новояворівськ Буковина Чернівці
КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин ДЮСШ-1 Хмельницький
Кристал Чортків ФК Самбір Самбір
КБУ ДЮСШ Чернівці Динамо Львів
 Тур 4 30-09-2018 Спарта Чернівці Динамо Львів
ФК Самбір Самбір КБУ ДЮСШ Чернівці
ДЮСШ-1 Хмельницький Кристал Чортків
Буковина Чернівці КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
СДЮШОР-4 Львів ФК Янтарний Новояворівськ
 Тур 5 06-10-2018 Кристал Чортків Буковина Чернівці
07-10-2018 ФК Янтарний Новояворівськ Спарта Чернівці
КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин СДЮШОР-4 Львів
КБУ ДЮСШ Чернівці ДЮСШ-1 Хмельницький
Динамо Львів ФК Самбір Самбір
 Тур 6 14-10-2018 Спарта Чернівці ФК Самбір Самбір
ДЮСШ-1 Хмельницький Динамо Львів
Буковина Чернівці КБУ ДЮСШ Чернівці
СДЮШОР-4 Львів Кристал Чортків
ФК Янтарний Новояворівськ КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
 Тур 7 21-10-2018 КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин Спарта Чернівці
Кристал Чортків ФК Янтарний Новояворівськ
КБУ ДЮСШ Чернівці СДЮШОР-4 Львів
Динамо Львів Буковина Чернівці
ФК Самбір Самбір ДЮСШ-1 Хмельницький
 Тур 8 25-10-2018 Спарта Чернівці ДЮСШ-1 Хмельницький
Буковина Чернівці ФК Самбір Самбір
СДЮШОР-4 Львів Динамо Львів
ФК Янтарний Новояворівськ КБУ ДЮСШ Чернівці
КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин Кристал Чортків
 Тур 9 28-10-2018 Кристал Чортків Спарта Чернівці
КБУ ДЮСШ Чернівці КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
Динамо Львів ФК Янтарний Новояворівськ
ФК Самбір Самбір СДЮШОР-4 Львів
ДЮСШ-1 Хмельницький Буковина Чернівці
Тур 10 04-11-2018 Спарта Чернівці Буковина Чернівці
ДЮСШ-1 Хмельницький СДЮШОР-4 Львів
ФК Самбір Самбір ФК Янтарний Новояворівськ
Динамо Львів КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
КБУ ДЮСШ Чернівці Кристал Чортків
Тур 11 11-11-2018 КБУ ДЮСШ Чернівці Спарта Чернівці
Кристал Чортків Динамо Львів
КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин ФК Самбір Самбір
ФК Янтарний Новояворівськ ДЮСШ-1 Хмельницький
СДЮШОР-4 Львів Буковина Чернівці
Тур 12 13-04-2019 Спарта Чернівці СДЮШОР-4 Львів
14-04-2019 Буковина Чернівці ФК Янтарний Новояворівськ
ДЮСШ-1 Хмельницький КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
ФК Самбір Самбір Кристал Чортків
Динамо Львів КБУ ДЮСШ Чернівці
Тур 13 21-04-2019 Динамо Львів Спарта Чернівці
КБУ ДЮСШ Чернівці ФК Самбір Самбір
Кристал Чортків ДЮСШ-1 Хмельницький
КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин Буковина Чернівці
ФК Янтарний Новояворівськ СДЮШОР-4 Львів
Тур 14 25-04-2019 Спарта Чернівці ФК Янтарний Новояворівськ
26-04-2019 СДЮШОР-4 Львів КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
Буковина Чернівці Кристал Чортків
ДЮСШ-1 Хмельницький КБУ ДЮСШ Чернівці
ФК Самбір Самбір Динамо Львів
Тур 15 04-05-2019 ФК Самбір Самбір Спарта Чернівці
05-05-2019 Динамо Львів ДЮСШ-1 Хмельницький
КБУ ДЮСШ Чернівці Буковина Чернівці
Кристал Чортків СДЮШОР-4 Львів
КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин ФК Янтарний Новояворівськ
Тур 16 12-05-2019 Спарта Чернівці КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
ФК Янтарний Новояворівськ Кристал Чортків
СДЮШОР-4 Львів КБУ ДЮСШ Чернівці
Буковина Чернівці Динамо Львів
ДЮСШ-1 Хмельницький ФК Самбір Самбір
Тур 17 19-05-2019 ДЮСШ-1 Хмельницький Спарта Чернівці
ФК Самбір Самбір Буковина Чернівці
Динамо Львів СДЮШОР-4 Львів
КБУ ДЮСШ Чернівці ФК Янтарний Новояворівськ
Кристал Чортків КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин
Тур 18 26-05-2019 Спарта Чернівці Кристал Чортків
КДЮСШ-Еліта-Буд Нетішин КБУ ДЮСШ Чернівці
ФК Янтарний Новояворівськ Динамо Львів
СДЮШОР-4 Львів ФК Самбір Самбір
Буковина Чернівці ДЮСШ-1 Хмельницький