ДЮФЛУ (І ліга) 18 тур. “Спарта” Чернівці – “КДЮСШ-Еліта-Буд” Нетішин

У неділю 27 травня на стадіоні “Юність” (колишній стадіон ГАРТ) в рамках останнього 18 туру Першості ДЮФЛУ (І ліга) сезону 2017/2018 рр. “Спарта” приймала “КДЮСШ-Еліта-Буд” (м. Нетішин). Нагадаємо, що матчі першого кола у Нетішині (9 тур, 29.10.2017р.) завершилися мінімальною перемогою нетішинців 1:0 у старших юнаків, молодші спартанці програли 0:3.

Перед останнім туром “Спарта” U-17 із 15-ма очками посідала в турнірній таблиці 7 місце, тоді як “Спарта” U-15 – мала в своєму активі 6 очок та останній рядок в турнірній таблиці. У загальнокомандному заліку “Спарта” знаходилася на передостанній 9 позиції з відривом в 3 очки від львівського “Локомотива”.

U-17  “Спарта” Чернівці –  “КДЮСШ-Еліта-Буд” Нетішин – 1:1 (0:0) (ВІДЕО згодом)

Склад команди: Ельназар Нурдінов,  Андрій Букатар (капітан команди), Володимир Ленюк, Максиміліан Канжа, Віктор Смук,  Василь Букатар, Владислав Андрієць,  Богдан Мартищук, Іон Скутарь, Віталій Урсуляк, Віталій Паращук.
Запасні: Станіслав Клюсик, Микола Амаргіоале.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: автогол.

U-15  “Спарта” Чернівці – “Чортків-Педліцей” Чортків – 1:0 (1:0) (ВІДЕО згодом)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Петро Каралаш, Михайло Студінікін, Віктор Салагор, Вадим Гура, Олександр Чепишко, Юрій Попюк, Олександр Вирнов, Павло Малик, Максим Гараміта, Максим Тодощук.
Запасні: Микита Чоботар, Василь Купіна, Максим Воробець, Микола Палагнюк, Денис Ілько, Микита Попюк.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Гараміта М.

В матчах 18 туру “Спарта” здобула необхідні 4 очки, щоб не залежати від результатів матчів “Верес” Рівне – “Локомотив” Львів (які до речі завершились перемогами Вереса в обох вікових категоріях) і, з відривом в 7 очок у клубному заліку, випередила львів’ян та посіла 9 місце, яке дозволяє продовжити виступи в Першій Лізі ДЮФЛУ в наступному сезоні 2018/2019 рр.