ДЮФЛУ (І ліга) 17 тур. “Янтарний” Новояворівськ – “Спарта” Чернівці

20 травня в рамках 17 туру Першості ДЮФЛУ (І ліга), у м. Новояворівськ Львівської області “Спарта” зустрічалася  із “Янтарним”. У першому колі (8 тур, 26.10.2017) у Чернівцях у матчах в обох вікових категоріях перемогу святкували наші суперники – 3:0 (U-17) та 2:0 (U-15).

U-17 “Янтарний” Новояворівськ – “Спарта” Чернівці – 1:1

Склад команди: Ельназар Нурдінов, Володимир Ленюк, Віктор Смук, Андрій Букатар (капітан команди), Владислав Андрієць, Максиміліан Канжа, Богдан Мартищук, Іон Скутарь, Віталій Урсуляк, Василь Букатар, Микола Амаргіоале.
Запасні:  Денис Янчу.
Тренер: Папазов Іван Васильович.

Гол: Букатар В. (пен.)

Попередження: Амаргіоале, Мартищук.

U-15 “Янтарний” Новояворівськ – “Спарта” Чернівці – 0:0

Склад команди: Дмитро Гогоман, Петро Каралаш, Михайло Студінікін, Валентин Красовський (капітан команди), Денис Ілько,  Віктор Салагор, Павло Малик, Олександр Чепишко, Юрій Попюк, Максим Гараміта, Олександр Вирнов.
Запасні: Микита Чоботар, Василь Купіна, Максим Тодощук, Григорій Вознюк, Микита Попюк, Максим Воробець, Микола Палагнюк.

Попередження: Вирнов О., Красовський В.

Коментар старшого тренера “Спарти” Івана Папазова: “U-17 допустили помилку в обороні (групова тактика) -пропустили гол в першому таймі. Далі могли якм забити, так і пропустити. Забили 2-3 голи, проте всі з положення “поза грою”. Вдалося зрівняти рахунок у другому таймі за рахунок індивідуальних дій в штрафному майданчику суперників – гол забив Василь Букатар. U-15 – рахунок відповідає грі. Без моментів як поблизу одних, так і поблизу інших воріт. У другому таймі в основному оборонялись”.

Після 17 турів “Спарта” посідає загальнокомандне 9 місце, випереджаючи львівський “Локомотив” на 3 очки. До завершення Першості ДЮФЛУ залишається зіграти один тур – 27 травня вдома приймаємо “КДЮСШ-Еліта-Буд”  м. Нетішин.