ДЮФЛУ (І ліга) 16 тур. “Спарта” Чернівці – “Чортків-Педліцей” Чортків

У неділю 13 травня на стадіоні “Юність” (колишній стадіон ГАРТ) в рамках 16 туру Першості ДЮФЛУ (І ліга) “Спарта” приймала “Чортків-Педліцей”. Нагадаємо, що матчі першого кола у Чорткові (7 тур, 21.10.2017р.) завершилися нульовою нічиєю у старших юнаків, тоді як молодші юнаки програли 1:4 команді з Чорткова.

U-17  “Спарта” Чернівці – “Чортків-Педліцей” Чортків – 2:1 (0:1) (ВІДЕО: 1 тайм2 тайм)

Склад команди: Ельназар Нурдінов, Віктор Смук, Володимир Ленюк, Андрій Букатар (капітан команди), Василь Букатар, Максиміліан Канжа, Віталій Урсуляк, Станіслав Клюсик, Богдан Мартищук, Владислав Андрієць,  Віталій Паращук.
Запасні: Микола Амаргіоале, Іон Скутарь, Володимир Маренич, Денис Янчу.
Тренер: Іван Папазов.

Голи: Смук, Скутарь.

U-15  “Спарта” Чернівці – “Чортків-Педліцей” Чортків – 0:0 (0:0) (ВІДЕО: 1 тайм2 тайм)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Петро Каралаш, Михайло Студінікін, Валентин Красовський (капітан команди), Вадим Гура, Віктор Салагор, Максим Гараміта, Олександр Вирнов, Павло Малик, Юрій Попюк, Олександр Чепишко.
Запасні: Микита Чоботар, Максим Тодощук, Василь Купіна,  Микита Попюк, Григорій Вознюк, Максим Воробець.

Післяматчевий коментар старшого тренера “Спарти” Івана Папазова (ВІДЕО): “Після програшу на виїзді двох ігор, хлопці відчули атмосферу домашньої гри, починають розуміти відповідальність, відчувають турнірну таблицю – в цій грі хотіли перемогти не лише старші, але й молодші хлопці.  У команди U-17 вийшов “камбек” – пропустивши в першому таймі, в ругому зрівняли, а наприкінці зустрічі вдалася контратака і забили вдруге. Що стосується U-15 – це мабуть найкраща гра за весь Чемпіонат, і в плані оборони, і в плані атаки. Команда суперників розміщувалась на 2-му місці в турнірній таблиці, хлопці по-чоловічому дали їм бій і здобули одне очко. В сумі вийшло 4 – і хлопці, і тренер задоволені грою та результатом.”