“Спарта” U-13 посіла перше місце в групі Б Чемпіонату ЧОДЮФЛ (2005 р.н.)

24 та 26 квітня “Спарта” U-13 зіграла два останні тури групового етапу Чемпіонату Чернівецької Обласної Дитячо-юнацької футбольної ліги (2005 р.н.) та у підсумку посіла перше місце в групі Б. Слідом за “Спартою” розташувалися “Буковина-06” Чернівці  (яка поступилася лідеру за особистими зустрічами) та “Олімпія” Чернівці (друга команда “Буковини-05”).

  • 24 квітня (18:00, Берегомет). “Освіта” Кіцмань – “Спарта” Чернівці – 0:3 (ФОТО)
  • 26 квітня (18:00, Біла). “Спарта” Чернівці – “Буковина-06” – 0:0 (ФОТО)

Тренер “Спарти” U-13 Париський Сергій Георгійович оцінив виступ своїх підопічних в матчах останніх двох турів та на груповому етапі змагань: “В матчі проти “Освіти” команда зіграла організовано, виконала установку на матч – дотримувалася структури гри та намагалися підтримувати баланс на полі. Стосовно другої гри проти “Буковини-06″ – перший тайм виглядали непогано, проте другий можу занести в пасив. Якщо говорити в цілому про першу частину Чемпіонату – то хочу привітати хлопців з тим що зайняли в групі перше місце. Проте розслаблятися не маємо права – вся боротьба ще попереду, задачу на сезон ніхто не відміняв – будемо боротися за перемогу в Чемпіонаті”.

У групі А трійка лідерів виглядає наступним чином: “Буковина-05” Чернівці, ДЮСШ “Заставна” та “ДЮСШ-1” Чернівці. Матч останнього туру “ДЮСШ-1” – “Буковина-05” відбудеться завтра 28 квітня о 17:00 на стадіоні в Парку імені Т.Г.Шевченка.

Наступний етап змагань – фінальний турнір, у який виходять по три кращі команди з кожної групи із збереженням очків, набраних у матчах між собою на груповому етапі. Команди, що посіли місця, нижче третього – зіграють у стикових матчах за визначення місць у Чемпіонаті ЧОДЮФЛ сезону 2017/2018 рр.

Про календар матчів фінального турніру буде повідомлено згодом.