ДЮФЛУ (І ліга) 12 тур. “Спарта” Чернівці – ДЮСШ “Верес” Рівне

У неділю, 15 квітня відбувалися матчі 12 туру першолігової Першості ДЮФЛУ.  “Спарта” приймала ДЮСШ “Верес” Рівне….цього разу – на стадіоні “Юність” (колишній стадіон ГАРТ). Нагадаємо, що матчі першого кола між цими командами у Рівному (3 тур, 24.09.2017р.) завершилися перемогою рівненських футболістів: 7:0 (U-17) та 2:1 (U-15).

U-17  “Спарта” Чернівці – ДЮСШ “Верес” Рівне – 0:1 (ВІДЕО: 1 тайм, 2 тайм)

Склад команди: Ельназар Нурдінов, Віктор Смук, Володимир Ленюк (капітан команди), Василь Букатар, Максиміліан Канжа, Віталій Урсуляк, Станіслав Клюсик, Богдан Мартищук, Владислав Андрієць, Іон Скутарь, Віталій Паращук.
Запасні: Микола Амаргіоале, Андрій Нявчук, Володимир Маренич.
Тренер: Іван Папазов.

Попередження: Скутарь.

U-15  “Спарта” Чернівці – ДЮСШ “Верес” Рівне – 0:2 (ВІДЕО)

Склад команди: Дмитро Гогоман, Петро Каралаш, Михайло Студінікін, Валентин Красовський (капітан команди), Вадим Гура, Віктор Салагор, Максим Гараміта, Олександр Вирнов, Павло Малик, Юрій Попюк, Олександр Чепишко, .
Запасні: Микита Чоботар, Максим Тодощук, Микола Палагнюк,  Микита Попюк, Максим Воробець, Григорій Вознюк.
Тренер: Іван Папазов.

Післяматчевий коментар старшого тренера “Спарти” Івана Папазова (ВІДЕО): “Хороший суперник – тягнутися і рости треба до таких команд. На перший план вимагали від хлопців психологічної стійкості, агресії в домашній грі від лінії атаки, стосовно оборони – намагались контролювати індивідуальні якості захисників, вимагали, щоб хлопці розпізнавали ігрові ситуації. Просимо грати в більш дорослий футбол, в тому сенсі, щоб хлопці підказували один одному, направляли розвиток атаки. Поле правда не дозволяло грати в футбол, але всі в рівних умовах. Проте ми намагались грати у свій футбол, розпочинати позиційні атаки через передачу, дотримуватися структури. Залишилось 6 матчів, надіємось що будемо додавати у всіх компонентах від матчу до матчу.”

ФОТО з матчів “Спарта” Чернівці – ДЮСШ “Верес” Рівне