“Спарта” U-9 ввійшла в десятку кращих на турнірі “Junior’s Dream Cup-2018” в Києві

З 3 по 5 квітня 2018 р. у Києві відбувався Всеукраїнський дитячий футбольний турнір  серед гравців 2009 та  2010 р.н.. Матчі проводилися на штучних майданчиках Спортивно-розважального комплексу X-PARK. У віковій категорії гравців 2009 р.н. взяли участь 18 команд, серед яких і “Спарта” під керівництвом Олександра Дейниченко.

Формат турніру: груповий етап – 3 гр. по 6 команд; стикові матчі, півфінали, фінал; тривалість – 1 тайм 25 хв.; кількість гравців – 4+1; розмір поля – 40×20, покриття штучне.

Склад команди: Влад Маренич, Юрій Галіцький (капітан команди), Максим Тарновецький, Максим Шевчик, Богдан Кушнір, Іван Бурик, Сергій Зварич, Олександр Гулага, Михайло Білик, Даниїл Левинський.
Тренер: Дейниченко Олександр Валентинович.

“Спарта” потрапила в групу “С”, де зіграла на груповому етапі 5 матчів, набравши 6 очок посіла 3 місце в своїй групі, та зіграла в матчі за 9-10 місце.

3 квітня. Перший ігровий день:

  • “Рось” Біла Церква – “Спарта” – 1:0 (ВІДЕО)
  • “Спарта” – “Броварія” – 3:0 (ВІДЕО)
  • “Спарта” – “Динамік” Київ – 2:0 (ВІДЕО)

4 квітня. Другий ігровий день:

  • “Спарта” – “Каскад” Київ – 2:5 (ВІДЕО)
  • “Спарта” – “Легіон” Київ – 0:2 (ВІДЕО)

5 квітня. Третій ігровий день:

  • “Чайка Лобановського” Київ – “Спарта” – 1:3 (ВІДЕО)

Тренер Олександр Дейниченко прокоментував виступ команди на турнірі: “Загалом на турнірі команда виступила більш-менш рівно. На жаль нам не вистачило очків, щоб вийти з групи з другого місця і продовжити боротьбу за призи. В першому матчі з “Россю”, маючи повну перевагу та володіючи ініціативою забити так і не вдалося, натомість пропустили один гол на контратаці. Далі в двох матчах перемогли “Броварію” та “Легіон. В наступний день зіграли з “Легіоном” та “Каскадом” – пропущені голи через допущені помилки – є над чим працювати. Тому грали за 9-10 місце – перемогли “Чайку”. Турнір показав, що рівень київських команд дуже високий, а саме вони склали більшість учасників.”

Результати усіх матчів турніру на сайті Київської ліги дитячого футболу

ФОТО з турніру “Junior’s Dream Cup-2018”