“Спарта” 2010 р.н. розпочала весняний сезон виступом на “Весняних ластівках”

З 7 по 9 березня 2018 р. у ФОК “Олімпія” проходив традиційний щорічний футбольний турнір “Весняні ластівки Буковини-2018” серед футболістів 2010 р.н. На турнірі виступило 10 команд, серед яких і наша команда 2010 р.н. (тренер Олександр Дейниченко), для якої даний турнір окремим складом є одним із перших). Команди за жеребом розподілили на 2 групи, “Спарта” потрапила в групу В, де нашими суперниками стали ФК “Львів”, “Свалява”, “Локомотив” (Котовськ) та “Буковина-2”.

Формат турніру: груповий етап, стикові матчі, півфінали, фінал; тривалість – 1 тайм 25 хв.; кількість гравців – 5+1.

Склад команди: Шевага Олександр, Білик Мойсей, Домбровський Володимир, Єрімічук Євгеній, Ластівка Тарас, Несен Олександр, Тарновецький Максим, Чернов Олександр, Шишковський Артем.
Тренер: Дейниченко Олександр Валентинович.

1-ий ігровий день (груповий етап)

  • ФК “Львів” – “Спарта” – 1:0
  • “Локомотив” – “Спарта” – 0:1

2-ий ігровий день (груповий етап)

  • “Спарта” – “Свалява” – 1:3
  • “Буковина-2” – “Спарта” – 0:4

3-ій ігровий день (матчі за 5-8 місця)

  • “Спарта” – ФК “Фастів” – 1:0
  • “Восход” – “Спарта” – 3:4

У груповому турнірі спартанці зіграли 4 гри – у двох святкували перемогу, у двох програли і з 6-ма очками посіли 3 місце у групі. Тому в останній ігровий день зіграли у стиковому матчі проти ФК “Фастів”, який посів 4 місце в групі А – мінімальна перемога 1:0 за нашою командою. В матчі за 5-6 місце “Спарта” у запеклій боротьбі перемогла київський “Восход” з рахунком 4:3.

У підсумку на турнірі “Весняні ластівки Буковини-2018” “Спарта” (2010 р.н.) посіла 5 місце з 10 команд. Вітаємо команду з достойним виступом!

Фото з турніру – Віталій Шишковський.