“Спарта” U-15 на турнірі “Галицька зима-2018” у Львові

У Львові з 14 по 16 січня 2018 р. на стадіоні “Сокіл” та стадіоні ім. Б. Маркевича відбувався традиційний футбольний турнір “Галицька зима-2018” серед юнаків 2003 р.н. В турнірі взяло участь 12 команд із Києва, Львова, Чернівців, Харкова, Zamość (Польща).

Команди були поділені на 3 групи. “Спарта” U-15 потрапила до групи А, де зіграла 3 матчі з ФК “Львів”, ФК “Люботин” та київським “Локомотивом”.

Формат турніру: 2 тайми по 22 хвилини; кількість гравців – 11×11; розмір поля – стандандартне; покриття – штучне.

Склад команди: Гогоман Дмитро, Попюк Микита, Чоботар Микита, Красовський Валентин, Тодощук Максим, Каралаш Петро, Салагор Віктор, Попюк Юрій, Студінікін Михайло, Білик Максим, Малик Павло, Купіна Василь, Чепишко Олександр, Воробець Максим, Гура Вадим, Гараміта Максим, Вирнов Олександр.
Тренер: Іван Васильович Папазов.

1-ий ігровий день, 14 січня

• “Локомотив” – “Спарта” – 1:0
  • ФК “Львів” – “Спарта” – 4:0

2-ий ігровий день, 15 січня

• ФК “Люботин” – “Спарта” – 2:1 (Гол: Олександр Чепишко)

3-ій ігровий день, 16 січня

• “Спарта” – “Поділ” Київ – 1:0 (Гол: Максим Гараміта)

Коментар старшого тренера “Спарти” Івана Папазова: “В групі зіграли 3 гри. Команди в цілому рівні, крім ФК “Львів”, які виглядали дуже сильно, діяли обдумано та організовано. У грі проти львів’ян ми пропустили 4 м’ячі, і на жаль 3 з них – помилки захисту нашої команди. Стосовно інших двох матчів – програли з різницею в один м’яч, дещо виходило, дещо – ні. В останній день турніру грали проти київської команди “Поділ”, нашим хлопцям вдалося забити, а свої ворота залишити “сухими”, мінімальна перемога підняла хлопцям настрій перед поверненням додому. Результат ми не ставили за ціль, хоча я задоволений, бо вдалося переглянути у виступах за нашу команду кількох потенційних новачків, які можливо будуть дозаявлені у міжсезоння і допоможуть команді у весняній частині сезону в ДЮФЛУ.”