ДЮФЛУ (І ліга) 10 тур. “Спарта” Чернівці – “Поділля” Хмельницький

У неділю, 5 листопада на стадіоні “Мальва” “Спарта” приймала лідера першолігової Першості ДЮФЛУ – “Поділля” (Хмельницький). Матчі попередніх двох турів наші команди програли, не забивши жодного м’яча, і займали 7 (U-17) та 9 (U-15) місце в турнірній таблиці. Нагадаємо що перші матчі між цими командами у Хмельницькому (1 тур, 10.09.2017р.) завершилися також перемогою хмельниччан: 1:0 (U-17) та 6:1 (U-15).

U-17  “Спарта” Чернівці – “Поділля” Хмельницький – 1:3 (ВІДЕО: 1 тайм, 2 тайм)

Склад команди: Ельназар Нурдінов, Віктор Смук, Володимир Ленюк, Андрій Букатар (капітан команди), Віктор Салагор, Денис Ілько, Віталій Урсуляк, Владислав Андрієць, Станіслав Михайлюк, Андрій Нявчук ,Віталій Паращук.
Запасні: Олег Мотовелець, Микола Амаргіоале, Іон Скутарь, Володимир Маренич.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Паращук.

U-15  “Спарта” Чернівці – “Поділля” Хмельницький – 1:3 (ВІДЕО МАТЧУ)

Склад команди: Микита Чоботар, Олександр Вирнов, Максим Тодощук, Петро Каралаш, Валентин Красовський (капітан команди), Микола Палагнюк, Павло Малик, Юрій Попюк, Василь Купіна, Олександр Чепишко, Максим Гараміта.
Запасні:  Микита Попюк, Вадим Гура, Максим Воробець.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Гараміта.

Попередження: Вирнов.

Тренер “Спарти” Іван Папазов прокоментував гру своїх підопічних (ВІДЕО): “Перша гра другого кола проти “Поділля” Хмельницький. Команда в лідерах, забили обидві команди забили під 40 м’ячів, ми забили 7 на дві команди, тому є нам куди рости і до чого прагнути, підвивищувати індивідуальну майстерність, командну майстерність. На даному етапі паралельно з технікою та тактикою навчати хлопців, що потррібно боротися на футбольному полі, що потрібно проявляти характер і в домашніх іграх, і на виїзді. Частково це виходить, але не до кінця. Сьогодні, якщо брати команду U-17 – програли через тактичні помилки крайніх захисників, які давали зміщуватися нападаючим в середину і ми пропускали м’ячі. Нічого страшного в цьому не бачу, думаю хлопці будуть робити з цього висновки. Ми говоримо їм про це, вказуємо на помилки  під час гри, після гри, на переглядах перед наступними іграми, думаю навчання на достатньо непоганому рівні, наші футболісти будуть рости і в другому колі ми будемо показувати більш якісний футбол. І очікуємо, що в селекційному плані ми попрацюємо, потрібна конкуренція хлопцям і всі будуть рости. Думаю в таких матчах як сьогодні будемо давати “Поділлю” бій, якщо вони не “втечуть” від нас у Вищу лігу. Будуть лідери і в наступному Чемпіонаті ми не будемо їм поступатися, будемо битися вже у другому колі, показувати осмисленість дій на футбольному полі

Фото з матчів  “Спарта” Чернівці – “Поділля” Хмельницький (U-17 та U-15)