7 тур ЧМДЮФЛ – підведення проміжних підсумків

У неділю 29 жовтня відбувався 7 тур Чемпіонату Чернівецької Міської Дитячо-юнацької футбольної ліги. Свої матчі зіграли команди 2006 р.н. та 2007-2008 р.н., більшість матчів у наймолодшій віковій групі були перенесені.

Вікова категорія 2006 р.н.:

«Мета» – «Спарта» – 3:0 (ФОТО Антоніни Вишневської)

Після матчу 7 туру “Мета” (тренер Андрій Телегей) піднялася на 1 сходинку, проте зіграла на 1 гру більше, 2 місце за “Буковиною-07” (тренер Роман Гамаль). “Спарта” (тренер Артем Єлов) опустилася на 4 місце, поступаючись ДЮСШ-1 (тренер Андрій Гордей) за різницею м’ячів, у наступному матчі 31 жовтня ці команди зіграють між собою.

Вікова категорія 2007-2008 р.н.:

«Буковина-2» – «Спарта» – 1:2 (ФОТО)

Для команд цієї вікової групи матчами 7 туру завершилось перше коло змагань і можна підводити проміжні підсумки. “Спарта” (тренер Віталій Мотреску) зіграла 7 матчів без поразок, один з них з новоселицьким “Колосом” поза конкурсом (очки не додаються до загального заліку). В шести залікових матчах здобула 16 очок – 5 перемог, матч проти “Буковини-08” завершився унічию. У підсумковій таблиці “Спарта” та “Буковина-08” ділить першу-другу сходинки з рівною кількістю очок, проте краща різниця м’ячів у команди Юрія Крафта.

Переглянути результати матчів та турнірні таблиці можна у відповідній рубриці
на сторінці ОДЮФЛ/МДЮФЛ нашого сайту.