“Спарта” U-9 повернулася зі Львова з міжнародного турніру “Goroncy Potok Cup – 2017”

З 22 по 25 жовтня у Львові проходив міжнародний турнір з футболу “Goroncy Potok Cup – 2017” серед гравців 2009 р.н. Матчі  відбувалися в м. Брюховичі, та на штучних полях стадіону Україна. Всього участь у турнірі взяла 21 команда з Дніпра, Києва, Львова, Тернополя, Чернівців, Ужгорода, Вінниці, Одеси, Ізмаїла, Кременчуга та ін., серед яких була і “Спарта” (тренер Олександр Дейниченко).

У кваліфікаційних змаганнях команди розділили на 3 групи по 7 команд. “Спарта” потрапила в групу А, де нашими суперниками стали “Карпати” Львів, “Победа” Дніпро, ДЮСШ “Чемпіон-1” Київ, “Чорноморець-1” Одеса, “Чемпіон-2” Тернопіль, “Прем’єр Нива-2” Вінниця.

Склад команди: Маренич Владислав, Галіцький Юрій (капітан команди), Кушнір Богдан, Бурик Іван, Гулага Олександр, Тарновецький Максим, Пуздряк Олександр, Зварич Сергій, Білик Михайло, Марко Денис, Шевчик Максим.
Тренер: Олександр Дейниченко.

В 1-ий ігровий день “Спарта” зіграла 3 гри – у двох святкувала перемогу, в одній програла:

  • “Чорноморець-1” – “Спарта” – 1:2
  • “Спарта” – “Чемпіон-1” Київ – 1:3
  • “Чемпіон-2” Тернопіль – “Спарта” – 0:8

У 2-ий ігровий день наша команда провела 3 матчі:

  • “Спарта” – “Победа” – 7:0
  • “Спарта” – “Прем’єр-Нива-2” – 2:0
  • “Спарта” – “Карпати” – 1:3

У групі спартанці посіли 3-тє місце. У чверьфінали виходили команди, що зайняли перші два місця в своїх групах, а також 2 кращі серед третіх. У 1/4 фіналу “Спарта” знову зустрічалася із львівськими “Карпатами” – наприкінці першого тайму був призначений пенальті у ворота львів’ян, Максим Тарновецький його забив, проте арбітр не зафіксував взяття воріт, у другому ж таймі наша команда на жаль пропустила 2 м’ячі.

У підсумку, на турнірі “Goroncy Potok Cup – 2017” “Спарта” посіла 7 місце із 21 команди.

Тренер команди Олександр Дейниченко прокоментував виступ “Спарти” на турнірі: “Дуже хороший турнір, сильний склад учасників. З деякими командами ми зустрічаємося на різних турнірах протягом року і можемо прослідкувати розвиток нашої команди. Працювати є над чим і ми будемо продовжувати – сумлінно і наполегливо. Стосовно чвертьфінального матчу проти “Карпат” зазначу, що після незарахованого пенальті, хлопці були дуже розчаровані і це дало свій відбиток на їх зібраності і грі команди в 2 таймі, і вплинуло на підсумковий результат. Тут також є над чим працювати.”

ФОТО з турніру