ДЮФЛУ (І ліга) 2 тур. “Спарта” Чернівці – “ДЮСШ-1” Хмельницький

У неділю 17 вересня “Спарта” провела перші домашні матчі у першоліговій Першості ДЮФЛУ. Наші команди U-17 та U-15 у 2 турі 5 групи на стадіоні “Мальва” зіграли з хмельницькою “ДЮСШ-1” .

U-17 “Спарта” Чернівці – “ДЮСШ-1” Хмельницький – 0:5 (Відео: 1 тайм2 тайм)

Склад команди: Ельназар Нурдінов, Віктор Смук, Андрій Букатар (капітан команди), Володимир Ленюк, Іван Штефуряк,  Віктор Салагор, Василь Букатар, Іон Скутарь, Максим Васілов, Віталій Урсуляк, Ніколай Головач,.
Запасні:  Микола Амаргіоале,  Віктор Крицан, Андрій Нявчук, Володимир Маренич.
Тренер: Іван Папазов.

Попередження: Нявчук А.

U-15 “Спарта” Чернівці – “Поділля” Хмельницький – 1:1 (Відео: 1 тайм2 тайм)

Склад команди: Микита Чоботар, Микола Палагнюк, Максим Тодощук, Вадим Гура, Петро Каралаш, Валентин Карасовський (капітан команди), Максим Гараміта, Павло Малик, Юрій Попюк, Олександр Вирнов, Максим Воробець.
Запасні: Максим Білик, Максим Кулініч,  Микита Попюк.
Тренер: Іван Папазов.

Гол: Вирнов О. (пен.)

Тренер “Спарти” Іван Папазов так прокоментував гру своїх підопічних (ВІДЕО): “Відіграли ми 2 тур в 1-ій лізі ДЮФЛУ, хлопці знайомляться з турніром, з вимогами тренера, з суперниками. Їм важко, але цікаво. Першу гру U-17 ми сьогодні провалили, не побачив бійцівських якостей, без яких нема як говорити про тактику, про техніку. Що стосується U-15 – в першому турі вони програли, сьогодні виправилися. Ми працювали над помилками в обороні, чіткіше зіграли, за виключенням однієї помилки. Але без сумніву цю гру хлопці можуть занести собі в актив – вони проявили бійцівські якості, не відходили від задуманого, над чим ми працювали весь тиждень. Ми будемо вчити хлопців грати в правильний футбол і я впевнений що це принесе свої плоди. До 3-го туру у нас ще буде посилення в селекційному плані по молодшим і по старшим. Сьогодні ми можемо привітати “Спарту” з першим очком – задоволені всі – і тренери, і футболісти, і керівництво, і батьки. Будемо йти по турніру, рости, вчитися, вчитися і ще раз вчитися.”

Фото з матчів “Спарта” Чернівці – “ДЮСШ-1” Хмельницький (U-17 та U-15)