“Галицькі канікули-2017”: “Спарта” U-13, підсумки

З 20 по 22 серпня у Львові відбувався турнір “Галицькі канікули-2017”. У віковій групі U-13 (гравці 2005 р.н.) була представлена наша команда під керівництвом Сергія Париського. Учасники були поділені на 2 групи. У групі А виступала “Спарта” разом із такимми колективами як “Поділля” (Хмельницький), ФК “Львів” та “Прикарпаття” (Івано-Франківськ). В групі В зіграли наступні команди: “Арсенал” (Київ), “Атлетік” (Чортків), “Галичина” (Львів) та “Алмаз” (Київ).

Формат турніру: груповий етап – колова система, матчі за 7-8 та 5-6 місця, півфінали, матч за 3 місце, фінал; 11 на 11; 2 тайми по 25 хв.5

Склад команди: Михайло Григорець, Микита Чоботар, Максим Грабовий, Богдан Туряк, Іван Єрмаков, Станіслав Циганчук, Артем Нурдінов, Максим Дудчак, Максим Біляк, Віктор Загарюк, Віталій Юрійчук, Антоній Богдан, Мар’ян Николайчук, Богдан Токарюк, Павло Шеремета, Микита Грінберг, Сірик Денис.
Тренер: Сергій Париський.

Матчі групового етапу:

  •  ФК “Львів” – “Спарта” – 2:2 (Голи: Біляк, Загарюк)
  • “Поділля” – “Спарта” – 1:2 (Голи: Богдан, Грінберг)
  • “Прикарпаття” – “Спарта” – 4:1 (Гол: Юрійчук)

У підсумку спартанці зайняли 3 місце в групі. У матчі за 5-6 місця, наша команда на жаль поступилася 3-ій команді групи В “Алмаз” (Київ) з мінімальним рахунком 0:1.

Тренер “Спарти” U-13 Сергій Париський так прокоментував виступ своєї команди на турнірі: “Це наш перший офіційний турнір у форматі 11 на 11. Дуже добра нагода перевірити себе перед Чемпіонатом ОДЮФЛ, де ми будемо грати 11 на 11, на великому полі. Турнір хороший із рівним складом учасників, всі хлопці молодці. Ще є багато роботи, будемо працювати і рости від гри до гри.”

Фото з турніру