Перший день турніру в Берегометі завершено

12 серпня в с. Берегомет Кіцманського району Чернівецької області відбувся міні-турнір серед гравців 2001-2002 р.н., у якому прийняли участь футболісти “Спарти” (більшість гравців 2002 та 2003 р.н.), ДЮСШ-1 та футболісти місцевої команди з Берегомету.

Формат турніру. Ігри відбувалися за коловою системою, 2 тайми по 25 хвилин, 11×11.

В першій грі “Спарта” поступилася з мінімальним рахунком 0:1 команді чернівецької ДЮСШ-1. В другій грі спартанці здобули перемогу над місцевою командою з рахунком 2:1. В підсумку “Спарта” зайняла 2 місце.

Одразу після завершення ми отримали коментар від старшого тренера ДЮФК “Спарта” Івана Папазова: “Головне завдання сьогоднішнього турніру було переглянути наших футболістів, їх індивідуальні якості, вміння думати і приймати рішення на полі. Це проміжний підсумок – що ми досягли в плані командних дій, як хлопці зрозуміли вимоги тренера за досить короткий час, адже ми розпочали повноцінний тренувальний процес лише 2 тижні тому. В загальному можу сказати, що прогрес є – хлопці правильно розміщувалися на полі, грали в пас, моментами було помітно що вони самі отримують задоволення від гри. Також метою турніру був перегляд футболістів команд-суперників…ми побачили 3-4 футболістів, яких ми могли б залучити до тренувань, щоб детальніше до них придивитися і потім приймемо остаточне рішення стосовно формування списку футболістів для участі у Першості ДЮФЛУ (1 ліга).”

Переглянути фото